لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: پریز

پریز برق ویرا کد 111

پریز برق ویرا مدل لوکس این محصول مناسب زیبا کردن منازل و لوکس کردن ان هاست شما با خرید این محصول از زیبایی و شکیل بودن محصول لذت خواهید برد. محصول در سه رنگ مشکی , سفید و بژ می باشد و شما می توانید طبق دکوراسیون مکان خود از رنگ بندی ان انتخاب نمایید.

33500 تومان

پریز ثابت الکتریک کد پردیس ST

پریز ثابت الکتریک کد پردیس ST محصول دارای رنگ بندی بسیار زیبا است که شامل شش رنگ زمینه ای و حتی رنگ های روشن است. این پریز قابلیت درایو محصولات برقی تا 10 امپر و 2200 وات را داراست و به راحتی در درون کار جاسازی می شود.

11200 تومان

پریز کابینتی مدل TW02

پریز کابینتی مدل دوبل چرخان مناسب جایگذاری در کابنیت به صورت عمودی و افقی روی کابینت می باشد. این پریز ها با چرخش پوسته ی رویی بسته می شوند و خطر کمتری هنگام کار با ان ها و یا در اشپزخانه وجود دارد همچنین دارای سیستم ارت نیز می باشند.

1110000 تومان

پریز برق ارت دار دلند مدل آسا

پریز برق ارت دار دلند مدل آسا یک پریز مجهز به سیستم ارت می باشد و شما جاهایی که نیاز به این سیستم دارید می توانید از پریز دلند اسا استفاده کنید. حداکثر جریان دهی این پریز 16 امپر می باشد ودر تک رنگ سفید و جنس پلاستیک مقاوم ارائه می شود.

15700 تومان

پریز برق مدل ایران بسته 10 عددی

پریز برق مدل ایران بسته 10 عددی مناسب برای خرید یکجا و ارزان تر نسبت به تکی می باشد دارای محافظ برق و حداکثر جریان قابل عبور این پریز ها 16 امپر می باشد. مناسب برای زمینه قهوه ای رنگ و سرامیک های تیره می باشد.

196200 تومان

پریز کابینتی مدل EC02

پریز کابینتی مدل مدرن محصولی بسیار مدرن برای اشپزخانه های خوش سلیقه است. دارای اسپیکر بلوتوثی چراغ موزیکال پورت USB برای شارژ گوشی های هوشمند دارای محافظ برای حفاظت از وسایل برقی اشپزخانه های شما حداکثر جریان قابل عبور برای هر قسمت 16 امپر می باشد.

2430000 تومان

پریز تایمر دار نیاکو مدل tn-I04

پریز تایمر دار نیاکو مدل آنالوگ مناسب برای کار با وسایل الکترونیکی می باشد که شما می خواهید در یک زمان مشخص به صورت خودکار خاموش شوند تایمر این پریز 24 ساعته می باشد و شما می توانید در این بازه ان را تنظیم نمایید.حداکثر جریان قابل تحمل 16 امپر است.

150000 تومان

پریز مدل tarausb

پریز مدل 5 ولت usb یک پریز به همراه دو پورت usb برای شارژ کردن انواع گوشی های هوشمند و سایر وسایل دارای این پورت ارائه می گردد. شما می توانید بدون وصل کردن اداپتور شارژر و فقط با اتصال کابل USB به این پریز تا 10 وات گوشی هوشمند خود را شارژ کنید.

297000 تومان

پریز برق خیام الکتریک مدل IP44

پریز برق خیام الکتریک مدل درپوش دار محصول مورد نظر مناسب برای فضا های دارای رطوبت یا مکان های ادارای و محیط های باز مناسب می باشد حداکثر جریان عبوری از این پریز 10 امپر می باشد و برای وسایل تا 2200 وات مناسب و کاربردی است.

22950 تومان

پریز برق محافظ دار دلند مدل آسا

پریز برق محافظ دار دلند مدل آسا این محصول مناسب برای مکان هایی می باشد که به محافظ در برابر ولتاژ غیر استاندارد بالا یا پایین نیاز دارند با نصب این محصول دیگر نگران محافظت از وسایل الکترونیکی خود نباشید.

13880 تومان