لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: کلید

کلید بین راهی مدل CTKG

کلید بین راهی مدل ساده این کلید با طراحی جالب و خاصی که دارد بسیار زیبا و شکیل است و مناسب هر نوع کاربری است. این کلید در دو رنگ ابی و قرمز تولید می شود شما می توانید طبق سلیقه ی خود یکی از این رنگ ها را انتخاب و استفاده نمایید.

8000 تومان

کلید پارت الکتریک مدل Azin-1P

کلید پارت الکتریک مدل Azin-1P قابلیت درایو 10 امپر و توان 2200 وات را داراست. محصول در شش رنگ بندی مختلف زیبا و شکیل حتی طرح چوب است. محصول طرح چراغ دار است و چراغ برای اعلان حالت کلید ندارد. جنس بدنه پلاستیک مقاوم و بدنه داخلی از فلز می باشد.

11100 تومان

کلید آسیا مدل بین راهی

کلید آسیا مدل بین راهی مناسب استفاده در وسایل الکترونیکی و قطع و وصل در بین راه می باشد. جنس محصول از پلاستیک مقاوم در برابر حرارت می باشد. برای اتصال سیم به این کلید ابتدا دو پیچ روی محصول را باز نمایید و سپس سیم های ان را از طریق پیچ محکم نمایید.

4980 تومان

کلید دوپل روکار تیراژه مدل P51

کلید دوپل روکار تیراژه مدل صنعتی محصول بسیار شکیل و زیبا است قابل استفاده در منازل به دلیل بسیار مدرن بودن را داراست این کلید قابلیت درایو 2200 وات را در هر پل دارد این کلید روکار نصب می شود و برای ورودی سیم روکش و محافظ دارد و از ورود رطوبت و گرد خاک جلوگیری می کند.

11790 تومان

کلید دو پل دلند مدل آریا بسته 10 عددی

کلید دو پل دلند مدل آریا بسته 10 عددی مخصوص استفاده عمده در ساختمان سازی می باشد. شما با خرید این مجموعه نسبت به خرید تکی به صرفه تر است و هر پل از کلید این مجموعه قابلیت درایو 16 امپر را دارد و چراغ داخلی ندارد.

142800 تومان

کلید لمسی چهار پل مایا مدل MT4ES11

کلید لمسی چهار پل مایا مدل شیک فلزی جنس محصول با رویه شیشه ای و استیل برای حاشیه ها می باشد.رنگ استیل حاشیه در دو رنگ طلایی و نقره ای عرضه می شود. حداکثر توان انتقالی 1500 وات برای هر پل می باشد.هر پل کلید دارای چراغ داخلی برای نمایش حالت می باشد .

599000 تومان

کلید تک پل ویرا مدل امگا

کلید تک پل ویرا مدل امگا کالایی بسیار لوکس و شکیل می باشد با استفاده از این محصول در منزل خود محیط را مدرن و درخشنده کنید جنس محصول شیشه براق و دارای حاشیه های طلایی است که زیبایی ان را دو چندان کرده است. این محصول در دو رنگ سفید و مشکی براق ارائه می گردد.

35500 تومان

کلید ای بی اس کد بین راهی

کلید ای بی اس کد بین راهی حداکثر توان انتقال 3 امپر را دارد و مناسب وسایل روشنایی می باشد و رنگ زرد و زیبای محصول باعث می شود به راحتی پیدا و دیده شود و بتوان از ان استفاده کرد و یا به ان اسیبی نرساند. مناسب انواع اباژور , چراغ خواب و وسایل دیگر.

5540 تومان

کلید کلنگی مدل یک طرفه

کلید کلنگی مدل یک طرفه کلید زیبای رو کار است و شما می توانید ان را روی دیوار نصب نمایید جنس این محصول از فولاد با کیفیت و مستحکم می باشد حداکثر جریان عبوری از ان 4 امپر می باشد و مناسب وسایل قوی و با وات بالا نیست.

15000 تومان

کلید دو پل ثابت الکتریک کد پردیس ST

کلید دو پل ثابت الکتریک کد پردیس دو رنگ مناسب دو دستگاه مجزا قابلیت نصب به صورت کلید تبدیل و صلیبی را نیز دارا است. این کلید در 5 رنگ بندی طبق سلقیه و دکوراسیون شما برای هر محلی مناسب و زیبا است. حداکثر جریان عبوری از هر کلید 10 امپر است.

10070 تومان

کلید تک پل ثابت الکتریک کد پردیس ST

کلید تک پل ثابت الکتریک کد پردیس دو رنگ حداکثر جریان قابل عبور از این کلید 10 امپر می باشد و شما می توانید تا 2200 وات از ان استفاده کنید. محصول مذبور در 3 رنگ بندی کرم سفید و بژ ارائه و تولید می گردد این محصول بدون لامپ اعلان حالت می باشد و فقط طرح ان را دارد.

9610 تومان

کلید تک پل پارت تبدیل الکتریک مدل Azin

کلید تک پل پارت تبدیل الکتریک مدل اذین دارای چراغ برای اعلان حالت خاموش و روشن و قابلیت نصب به صورت تبدیل و صلیبی می باشد. این محصول دارای سه سیم برای اتصال می باشد که شما می توانید از ان ها برای اتصال شبکه برق استفاده کنید.

9300 تومان

کلید تک پل دلند مدل آسا

کلید تک پل دلند مدل آسا بسیار با کیفیت و مطمئن هستند حداکثر جریان قابل عبور از این کلید 16 امپر می باشد دارای لامپ داخلی برای اعلان حالت خاموش وروشن دارای رنگ سفید مناسب نصب در زمینه سفید و گچ می باشد.

12900 تومان

کلید تک پل مدل ایران بسته 10 عددی

کلید تک پل مدل ایران بسته 10 عددی با خرید این بسته به جای خرید تکی از قیمت کمتر به ازای هر عدد خواهید پرداخت. این کلید ها دارای چراغ برای اعلان حالت خاموش و روشن می باشد و همچنین حداکثر جریان قابل تحمل این کلید ها 16 امپر می باشد.

187900 تومان

کلید دو پل دلند مدل آسا

کلید دو پل دلند مدل آسا مناسب برای اتصال به دو منبع روشن کننده قابلیت اتصال به صورت تبدیل و صلیبی برای روشنایی. دارای چراغ داخلی برای اعلان حالت کلید در حالت روشن و خاموش رنگ زیبای سفید برای زمینه های متناسب با رنگ سفید.

14500 تومان

کلید کولر آبی لمسی سدنا مدل ونوس 6211

کلید کولر آبی لمسی سدنا مدل ونوس سفید همراه این محصول یک دستگاه ریموت کنترل نیز قرار دارد که استفاده از کولر را بسیار لذت بخش می کند. این محصول طوری طراحی شده است که قابلیت تنظیم دور موتور و همچنین تایمر خاموش و روشن و بسیاری امکانات دیگر را دارد.

285000 تومان