فر کننده مو بابیلیس مدل BAB2281TTE

معرفی محصولBabyliss BAB2281TTE Hair Curler زیبایی چیست؟ شاید این سوال، یکی از سخت‌ترین سوال‌های دنیا باشد. صدای یک کودک ، […]

معرفی محصولBabyliss BAB2281TTE Hair Curler
زیبایی چیست؟ شاید این سوال، یکی از سخت‌ترین سوال‌های دنیا باشد. صدای یک کودک ، یک غزل از حافظ، صدای یک پرنده، فیلم “The Green Mile”…. این‌ها لیست کوتاهی از چیزهایی است که ما به آن‌ها می‌گوییم زیبا و از شنیدن و دیدن تمام‌شان لذت می‌بریم و حس زیبا بودن را درک می‌کنیم. ظاهر زیبا هم یکی دیگر از چیزهایی است که به هنگام مواجه شدن با آن و یا داشتنش همان حس لذت‌بخش را تجربه خواهیم کرد. اما زیبایی ظاهری می‌تواند در عوامل مختلف از جمله در سبک لباس پوشیدن، مدل کفش، آرایش صورت و حتی آرایش مو خود را نشان دهد و گاهی برای ایجاد این زیبایی به غیر از یک انتخاب درست، نیازمند ابزار مناسب هم هستیم. یکی از این ابزارها اتو یا حالت‌دهنده‌ی مو است که به کمک آن موهای خود را زیباتر می‌آراییم.
فرکننده‌ی مو BAB2281TTE صفحاتی از جنس سرامیک دارد. جنس صفحات فرکننده‌ مو معمولا از استیل یا سرامیک است. اما باید گفت صفحه‌های سرامیکی برای سلامتی مو مناسب‌تر هستند زیرا الکتریسیته را انتقال نمی‌دهند و در برابر گرما مقاومت دارند، بنابراین میزان انتقال الکتریسیته به مو و ایجاد خطر به هنگام استفاده از فرکننده‌ مو کاهش می‌یابد. کفه‌های سرامیکی به دلیل مقاومت در برابر حرارات، دیرتر فرسوده می‌شوند و بر همین اساس، عمر بالاتری دارند. همچنین حرارتی که در زیر کفه‎های سرامیکی ایجاد می‌شود، به خوبی در سطح سرامیک پخش شده و آن را داغ می‌کند. همین عامل باعث می‌شود تا حرارت به طور یکسان در حین فرکردن به تمام موها منتقل شود. این محصول دارای سیستم خاموش شدن خودکار است که فرکننده مو را پس از 72 دقیقه استفاده نکردن خاموش می‌کند. ویژگی‌ای که طول عمر آن را افزایش می‌دهد. حداکثر دمای بالای 190 درجه‌ی سانتی‌گراد و قابلیت تنظیم دما در 5 درجه حرارت مختلف موجب سریع‌تر فر شدن موهای خشک، مرطوب و لخت می‌شود. سیم گردان و طول 2.7 متری سیم استفاده از BAB2281TTE را آسان‌تر می‌کند. در نهایت می‌توان گفت، اگر به دنبال یک فرکننده با امکانات پیشرفته برای مصارف خانگی هستید، این محصول می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

کالا های مرتبط