شمع خودرو اکیوم مدل RFC58LZK مناسب برای رنو بسته 4 عددی

معرفی محصول این محصول از سری شمع موتور استاندارد خانواده اکیوم فرانسه میباشد و برخلاف اکثر شمع های متفرقه بازار […]

165,000 تومان

معرفی محصول
این محصول از سری شمع موتور استاندارد خانواده اکیوم فرانسه میباشد و برخلاف اکثر شمع های متفرقه بازار دارای تاییدیه و هولوگرام شرکت امکو و تاییدیه سازمان استاندارد می باشد

شرکت اکیوم این محصول را طبق استاندارد خودروسازهای فرانسوی طراحی نموده است که به تفضیل در ادامه توضیح خواهیم داد

ویژگی های بارز این محصول،الکترود نیکلی با قطر 2.5 میلیمتر از جنس نیکل خالص میباشد،در این محصول از ابکاری با نیکل از استفاده شده است،این مزیت باعث جلوگیری از گریپاژ شمع موتور در داخل سیلندر به مرور زمان میشود و همچنین به مقدار قابل توجهی از رسوب کربنی در شاسی شمع موتور جلوگیری میکند.

ویژگی دیگر این محصول اکیوم استفاده از چینی الومینیم سیلیکات چندلایه و شیار دار برای جلوگیری از رسیدن به دمای شکست یا به عبارتی قطع شدن شمع میشود.

این محصول قادر به تقسیم ولتاژ خطی بین محفظه های احتراق میشود و در خودروهای خانواده پژو-سیتروین عملکرد خوبی داشته و توانسته سهم زیادی از بازار خودروهای ایرانی را در دست بگیرد.
داشتن هسته مسی دیگر ویژگی این محصول میباشد،هسته مسی در داخل شمع موتور مانند یک مبدل حرارتی عمل میکند و شمع موتور را همواره در دمای تعریف شده نگه میدارد.

استفاده از واشر حجیم و ابکاری شده با نیکل مانع ورود و نشت به بلوک سیلندر میشود.

سایز رزوه ،آچار و پایه شمع اکیوم 58LZ-A7:
این شمع موتور اکیوم فرانسه ارتفاع پایه آن 19 میلیمتر میباشد.

سایز آچار آن 16 میلیمتر یا 5/8 اینچ میباشد.

سایز رزوه آن 14 میلیمتر میباشد.

ترمینال شمع ثابت میباشد بدین معنی که محلی که وایر روی آن نصب میشود پیچی نیست و فقط وایر های نوع ترمینال بزرگ به این شمع موتور متصل میشوند.

کالا های مرتبط