راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه ✓خاص✓ مناسب درس خواندن

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

 • 13 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

اگر علاقه مند به مطالعه در شب و یا انجام کار در محیط های تاریک هستید، وجود یک چراغ مطالعه مناسب از ضروری ترین کالاهایی است که هرچه سریعتر بایستی جهت تهیه کردن آن اقدام نمایید. چراغ های مطالعه باید دارای ویژگی های استانداردی باشند تا در دراز مدت سبب تضعیف بینایی شما و همچنین سردردهای پیاپی برایتان نگردند. به همین خاطر توصیه می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه شوید تا شما را با انواع مختلفی از چراغ های مطالعه و همچنین نکاتی مهم در خرید چراغ مطالعه آشنا نماییم.

آشنایی با انواع مختلفی از چراغ مطالعه

همانطور که شما نیز از آن اطلاع دارید، چراغ های مطالعه بسته به محیط کاربردی خود؛ یعنی محیط های آموزشی، اداری، مهندسی و غیره دارای انواع مختلفی هستند و بصورت کلی شامل:

 • چراغ های دیواری: این دسته از چراغ های مطالعاتی بیشتر مناسب نصب بر روی دیوار کنار تخت خواب و یا میز کار در ارتفاعی مناسب هستند و می توان بدون در نظر گرفتن اندازه میز و تخت خواب، اقدام به خرید یک مدل مناسب از آن کرد.
 • چراغ های ایستاده: چراغ های ایستاده در حقیقت همان آباژورهای زیبا و دکوری هستند که اغلب در پذیرایی خانه قرار داده می شوند و  در کنار پتانسیل نورانی خود سبب زیباتر شدن مهمترین قسمت خانه؛ یعنی پذیرایی نیز می شوند.
 • چراغ های رومیزی: چراغ های رومیزی محبوب ترین و همچنین پرفروش ترین چراغ های مطالعاتی در بازار به حساب می آیند که باید با توجه به اندازه میز کارتان اقدام به خرید یک چراغ بزرگ و یا یک چراغ مطالعه کوچک برای خود کنید.
 • چراغ های گیره ای: این دسته از چراغ های مطالعاتی فوق العاده سبک و مدرن هستند. می توان از آن ها جهت اتصال به کتاب و یا کنار میز کارتان استفاده کنید و از قدرت نورانی آن ها نهایت استفاده و لذت را ببرید.

چراغ مطالعه

انتخاب لامپ

پس از انتخاب میزان روشنایی و چراغ مطالعه مناسب، زمان آن فرارسیده که مناسب ترین لامپ را انتخاب کنید.

امروزه لامپ های بسیاری با خصوصیات مختلف در بازار وجود دارند. هرچند سه دسته لامپ های فلورسنت، رشته ای و ال ای دی همچنان محبوب ترین انتخاب ها در محیط های خانگی هستند. در ادامه به مقایسه ای کوتاه از این سه نوع لامپ ها می پردازیم.

لامپ فلورسنت: این نوع لامپ ها (که در ایران به نام لامپ های کم مصرف شناخته می شوند) به دلیل مصرف انرژی پایین و نور سفید، از محبوبیت بسیاری برخوردارند. هرچند لامپ های فلورسنت انتخاب مناسبی برای ساعات طولانی مطالعه به حساب نمی آیند. به دلیل نوسنات ولتاژ، این لامپ ها به شکل مداوم خاموش و روشن می شوند. با اینکه این خاموش و روشن شدن با چشم عادی قابل مشاهده نیست، در مدت طولانی باعث خستگی چشم و حتی سردرد خواهد شد.

لامپ رشته ای: لامپ های سنتی یکی از بهترین انتخاب ها برای جلوگیری از خستگی چشم هستند. این لامپ ها از گرم کردن رشته ای در درون خود برای روشنایی استفاده می کنند، که نوری ثابت و گرم را به محیط ارائه می کنند و برای مطالعه بسیار مناسب است.

لامپ ال ای دی: این گروه از لامپ ها روشن ترین نور سفید را در بین گزینه های موجود منتشر می کنند و نحوه توضیح نور آن ها بسیار به نور طبیعی روز شبیه است. این دو خصوصیت، مطالعه و تشخیص کلمات را زیر نور ال ای دی بسیار ساده می کند. هرچند باید اشاره کرد که روشنی این چراغ ها ممکن است در صورت مطالعه صفحات گلاسه باعث آزار چشم ها شود.

درباره دمای رنگ چه نکاتی را باید بدانیم؟

دمای رنگ، واحد اندازه‌گیری گرمی یا خنکی بصری نور سفید است که در واحد کلوین (K) اندازه‌گیری می‌شود. هرچه کلوین بالاتر باشد روشنایی خنک‌تر و نور آبی‌تر به نظر می‌رسد. دمای نور از ۲۰۰۰ تا ۲۷۰۰ کلوین، سفید گرم و از ۴۰۰۰ تا ۵۵۰۰ کلوین، سفید سرد به حساب می‌آید.

اهمیت دمای رنگ، به‌دلیل تأثیری است که جذابیت بصری نور روی محیط اطراف می‌گذارد. رنگ‌های گرم آرامش‌بخش هستند، درحالی‌که رنگ سردتر مغز را فعال‌تر می‌کند و می‌تواند بهره‌وری را افزایش دهد. بنابراین دانستن این نکته به شما در انتخاب بهترین نوع چراغ مطالعه برای فضای کاری‌تان کمک می‌کند. برای نور کاری (که نور متمرکز یا کانونی هم نامیده می‌شود) بهتر است به‌دنبال ۴۰۰۰ کلوین و بالاتر باشید، چون به چشم‌ها آسیب کمتری وارد می‌کند و برای تمرکز روی کار مناسب است.

ساخت چراغ مطالعه ساده در خانه

خیلی از وقت مطالعه با نور روی کتاب یا مجله انواع چالش ها را داریم, خیلی وقت ها نور کم است یا اگر زیاد باشد باعث می شود روی کتاب سایه بیفتد, خیلی وقت ها هم نور مانع استراحت دیگران می شود چون به جای سطح کتاب کل اتاق را روشن می کند. همین دلایل باعث می شود به این فکر بیفتیم که از یک چراغ مطالعه استفاده کنیم. اما چراغ مطالعه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ بخوانید تا بدانید چاره چیست؟

۱ –  پیش از خرید چراغ  مطالعه، ارتفاع و پهنای میز تحریر را اندازه گیری کنید. سپس با توجه به پهنای میز ارتفاع پایه چراغ انتخاب کنید. برای مثال، چراغ های پایه کوتاه برای میزی که وسعت کمی دارد، مناسب اند. هر چه ارتفاع پایه چراغ بلندتر باشد، محیط بیشتری را روشن می کند.
۲ در نظر داشته  باشید که هنگام نشستن روی صندلی، نور چراغ باید تا روی شانه ها باشد، یعنی قسمت انتهایی حباب و پارچه چراغ باید در امتداد خط گونه باشد تا نور پراکنده شده از آن چشم را اذیت نکند. به این ترتیب، هنگام مطالعه نور به طور کامل بر کتاب پخش می شود.
۳ توصیه می شود برای مطالعه از لامپ های ۱۵۰ واتی استفاده کنید.
۴ – پیش از خرید چراغ  مطالعه، حتما ارتفاع و سایز کلاهک چراغ را اندازه گیری کنید تا لامپ چراغ از زیر آن مشخص نباشد. زمانی که لامپ از زیر کلاهک پارچه ای چراغ نمایان  شود نور به خوبی به اطراف نمی تابد و سایه خودلامپ هم مشخص می شود. یکی از اصول نورپردازی، خلق کمترین سایه ها هنگام مطالعه است چرا که ایجاد سایه ها موجب خستگی چشم می شوند.
۵ چراغ های مطالعه باید حدود ۱۷ سانتی متر از منبع محیط کاری فاصله داشته  باشند تا روشنایی این چراغ ها مفید واقع شود.

لیست محصولات منتخب
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل EN-111

بیشتر افرادی که دستی در طراحی و نقشه‌کشی دارند، برای کار دقیق‌تر نیازمند متمرکزکردن نور روی جاهای مختلف نقشه و کار خود هستند. چراغ مطالعه‌ی «EN-111» محصولی است که می‌تواند نیاز چنین افرادی را به‌خوبی برطرف نماید. طراحی این چراغ مطالعه به شکلی است که نمی‌گذارد چشم ما با کار مداوم آسیب ببیند. بدنه‌ی EN-107 از ترکیب پلاستیک و فلز سبک ساخته شده است. گردنی فلزی الاکلنگی این چراغ روی پایه‌ای پلاستیکی نصب شده است. این گردنی می‌تواند زاویه و تابش نور لامپ‌های چراغ را تغییر دهید. به‌این‌ترتیب کاربر هم می‌تواند روی یک نقطه‌ی خاص تمرکز کند و هم با تغییر گاه‌به‌گاه ارتفاع و زاویه‌‌ی گردنی مانع از خسته‌شدن چشم در اثر تابش یکنواخت نور شود. EN-107 انرژی لازم برای روشن‌شدن لامپش را مستقیم از برق شهری می‌گیرد؛ اما لازم نیست در هر بار استفاده، دوشاخه را به پریز برق وصل کنید یا از آن جدا کنید؛ چراکه دکمه‌ی روی سیم این چراغ کار خاموش و روشن‌کردن لامپ را به عهده دارد. در این چراغ می‌توانید از انواع گوناگون لامپ مثل رشته‌ای، ال‌ای‌دی و کم‌مصرف استفاده کنید.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ LED یو اس بی مدل Flexible USB Light

این چراغ USB ،معروف به چراغ های مسواکی , در یک‌طرف دارای کانکتور یو اس بی است و در طرف دیگر آن چراغ ال ای دی قرار دارد.‏‏‏ این محصول 10 سانتی‌متر طول دارد و از بدنه ای انعطاف‌پذیر مستحکم برخوردار است، پس طبیعتا می‌توان آن را به حالت خمیده و ایستاده نیز استفاده کرد‏‏‏.‏‏‏ این محصول نوعی چراغ‌قوه است که برق آن از طریق درگاه یو اس بی وسایل مختلف تامین می‌شود‏‏‏.‏‏‏ جنس بدنه آن از سیلیکون بوده و 18 گرم وزن دارد‏‏‏.‏‏‏ می‌توان آن را به پاور بانک، لپ‌تاپ، و وسایلی که دارای خروجی یو اس بی هستند متصل کرد تا بتوان از نور آن بهره برد‏‏‏.‏‏‏ این چراغ  بهترین گزینه برای استفاده در لپ‌تاپ‌هایی است که کیبورد آن‌ها نور پس‌زمینه ندارد و همچنین در مواقع ضرورت نیز بسیار پر کاربرد می باشد‏‏‏.‏‏‏

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه فلورا مدل F150

استفاده از چوب در چراغ مطالعه فلورا علاوه بر استحکام ، زیبایی منحصر به فرد را به میز مطالعه شما اضافه می کند ، کلید کار شده بر روی آن و ترکیب با چراغ های ال ای دی عصر جدید علاوه بر حس مدرن حس نوستالژی را فراهم می آورد . هیت سینک قوی این محصول برای خنک کردن چیپ بهره می برد که باعث افزایش طول عمر و بهره نور آن می باشد . گردنی آن کاملا منعطف بوده و می توان به هر زاویه دلخواهی آن را تنظیم نمود این گردنی که حالت فنری دارد، به‌آسانی خم و راست شده یا به چپ و راست می‌رود؛ بنابراین کاربر می‌تواند گاهی جهت و ارتفاع تابش نور را تغییر دهد تا یکنواختی آن، آسیبی به چشمش نرساند. طول سیم این چراغ مطالعه 1.8 متر بوده و دارای کلید روشن و خاموش مجزا می باشد . توان این محصول تنها 3 وات ( معادل روشنایی یک لامپ رشته ای 40 وات ) است و بدلیل استفاده از ال ای دی بدون هیچ گونه اشعه های مضر می باشد .چراغ مطالعه‌ flora محصولی با ظاهر زیبا و کاربرد آسان است که می‌تواند نیازهای روزمره‌ی بسیاری از مهندسان و دانشجویان را برطرف کند و تمرکز آن‌ها را در حین کار افزایش دهد.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل DL-105

«DL-105» چراغ مطالعه‌ای بادوام و کاربردی است که می‌تواند یکی از اعضای اصلی هر میز کار یا مطالعه‌ باشد. این چراغ علاوه‌بر تأمین نور کافی، به نوشت‌افزار روزمره‌ی شما سروسامان می‌دهد؛ ضمن اینکه در صورت سوختن لامپ این محصول، می‌توانید سریعا لامپ دیگری را جایگزین آن کنید. این چراغ به‌نحوی طراحی شده است که نور آن چشم شما را اذیت نکند. DL-105 دارای یک گردنی لاستیکی منعطف است. این گردنی که حالت فنری دارد، به‌آسانی خم و راست شده یا به چپ و راست می‌رود؛ بنابراین کاربر می‌تواند گاهی جهت و ارتفاع تابش نور را تغییر دهد تا یکنواختی آن، آسیبی به چشمش نرساند. حباب این چراغ از فلز ساخته شده و بسیار بادوام است. روی پایه‌ی پلاستیکی آن هم جایی برای قراردادن نوشت‌افزاری مثل خودکار و پاک‌کن تعبیه شده است. برای اینکه چراغ را خاموش کنید، لازم نیست همیشه آن را از برق بکشید؛ چراکه دکمه‌ی روی پایه ان، کار خاموش و روشن‌کردن لامپ را انجام می‌دهد. این لامپ می‌تواند رشته‌ای، LED یا کم‌مصرف نیز باشد؛

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل EN-101

مشتاقان کتاب می‌دانند داشتن نور مناسب یکی از نیازهای اصلی برای مطالعه‌ی طولانی مدت است. با توجه به نوسان‌های برق شرقی استفاده از لامپ‌های معمولی در درازمدت چشمان شمارا از مطالعه خسته خواهد کرد. « EN-101» یک ابزار مناسب برای این منظور بوده که باوجود دو بازوی محرک 80 سانتی‌متری‌اش می‌توان آن را در جهت‌های مختلف تنظیم کرد. این چراغ مطالعه، ابزار مناسبی است که می‌توان در اختیار مهندسین و دانش آموزان و علاقمندان مطالعه قرارداد. تعداد لامپ مصرفی آن‌یک عدد بوده و می‌توان از انواع لامپ‌های رشته‌ای، کم‌مصرف، SMD و  برای آن LED استفاده کرد. منبع تغذیه EN-101 برق شهری بوده و پایه‌ای از نوع پلاستیکی و گیره‌ای داشته که بر روی آن کلید خاموش و روشن مجزا قرارگرفته است که کار با آن را برای شما راحت‌تر خواهد کرد. رنگ‌بندی متنوع آن از دیگر مزایای این محصول است که در حین خرید باید بدان توجه کافی کرد.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

پنل مطالعه مدل DC-986

مشخصات

 • ابعاد
  148 × 176 × 17 میلی‌متر
 • وزن
  0.08 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  ندارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED
 • نوع حباب
  شفاف
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه کد DL-113

مشخصات

 • ابعاد
  150 × 150 × 380 میلی‌متر
 • وزن
  672 کیلوگرم
 • کاربرد
  دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز , پلاستیک , لاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  260 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  رشته‌ای , LED , کم مصرف
 • نوع حباب
  مات
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • طول سیم
  1.13 متر
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه گیره ای مدل C801

مشخصات

 • ابعاد
  200×250×80 میلی‌متر
 • وزن
  200 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , مهندسی
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  300 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه کد P0410

این محصول با طرحی منحصر به فرد از جنس چوب روسی اعلا علاوه بر کارایی بالا برای دانش آموزان، دانشجویان و مهندسان جهت روشنایی برای مطالعه، به علت زیبایی طرح و نقش چوب های مورد استفاده می تواند به عنوان چراغ دکوراتیو زینت بخش دفاتر مهندسی و میز های تحریر استفاده بشود. همچنین به عنوان یک وسیله ای پر کاربرد برای تمامی سنین می توان این محصول را هدیه ای زیبا برای دوستان خود در نظر بگیرید.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل EN-111 همراه با لامپ ال ای دی 7 وات کملیون E27

بیشتر افرادی که دستی در طراحی و نقشه‌کشی دارند، برای کار دقیق‌تر نیازمند متمرکزکردن نور روی جاهای مختلف نقشه و کار خود هستند. چراغ مطالعه‌ی «EN-111» محصولی است که می‌تواند نیاز چنین افرادی را به‌خوبی برطرف کند. طراحی این چراغ مطالعه به شکلی است که نمی‌گذارد چشم ما با کار مداوم آسیب ببیند. بدنه‌ی EN-107 از ترکیب پلاستیک و فلز مستحکم ساخته شده است. گردنی فلزی الاکلنگی این چراغ روی پایه‌ای پلاستیکی نصب شده است. این گردنی می‌تواند زاویه و تابش نور لامپ‌های چراغ را تغییر دهید. به‌این‌ترتیب کاربر هم می‌تواند روی یک نقطه‌ی خاص تمرکز کند و هم با تغییر گاه‌به‌گاه ارتفاع و زاویه‌‌ی گردنی مانع از خسته‌شدن چشم در اثر تابش یکنواخت نور شود.همراه با این چراغ مطالعه یک عدد لامپ ال ای دی 7 وات حبابی با برند کملیون با نور مهتابی موجود است لامپ LED «کملیون» (Camelion) مدل «STQ1» محصولی با شکلی کلاسیک است که از کیفیت ساخت بسیار بالا و طول‌عمر مناسب بهترین انتخاب برای این مدل چراغ مطالعه می باشد.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل XY-0416

مشخصات

 • ابعاد
  290X60X90 میلی‌متر
 • وزن
  0.043 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  160 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه لمسی کامی سیف مدل KM-6682C

مشخصات

 • ابعاد
  65 × 140 × 280 میلی‌متر
 • وزن
  0.27 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • جنس گردنی
  پلاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  SMD
 • منبع تغذیه
  باتری
 • طول سیم
  0.6 متر
 • سایر توضیحات
  – دارای کلید خاموش و روشن
 • – قابلیت تنظیم شدت نور با نگه داشتن انگشت روی محل علامت گذاری شده
 • – قابلیت خاموش و روشن کردن چراغ مطالعه با یکبار لمس محل علامت گذاری شده(در صورت روشن بودن دکمه ON پشت چراغ مطالعه)
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل EN-107A

دقت عامل اصلی رسیدن به نتیجه‌ی خوب در طراحی و نقشه‌کشی است. استفاده از یک چراغ مطالعه‌ی باکیفیت مثل «EN-107A» از راه‌های مناسب رسیدن به چنین نتیجه‌ ی مطلوب است. طراحی این چراغ مطالعه به شکلی است که نمی‌گذارد چشم ما با کار مداوم آسیب ببیند. بدنه‌ی EN-107A از ترکیب پلاستیک و فلز ساخته شده است. گردنی فلزی الاکلنگی این چراغ روی پایه‌ای پلاستیکی نصب شده است. این گردنی می‌تواند زاویه و تابش نور لامپ‌های چراغ را تغییر دهد. به‌این‌ترتیب کاربر هم می‌تواند روی یک نقطه‌ی خاص تمرکز کند و هم با تغییر گاه‌به‌گاه ارتفاع و زاویه‌‌ی گردنی، مانع از خسته‌شدن چشم در اثر تابش یکنواخت نور چراغ شود. EN-107A انرژی لازم برای روشن‌شدن لامپش را از برق شهری می‌گیرد. در این چراغ از 33 لامپ SMD استفاده شده است. این لامپ‌ها در سه ردیف یازده‌تایی در کنار هم قرار گرفته‌اند.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه اس اف کا مدل DL-432

مشخصات

 • ابعاد
  150*300*200 میلی‌متر
 • وزن
  0.4 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  300 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  بیست عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED , SMD
 • نوع حباب
  مات
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل EN-101 همراه با لامپ ال ای دی 6 وات سهند E27

مشتاقان کتاب می‌دانند داشتن نور مناسب یکی از نیازهای اصلی برای مطالعه‌ی طولانی مدت است. با توجه به نوسان‌های برق شهری استفاده از لامپ‌های معمولی در درازمدت چشمان شمارا از مطالعه خسته خواهد کرد. « EN-101» یک ابزار مناسب برای این منظور بوده که باوجود دو بازوی محرک 80 سانتی‌متری‌اش می‌توان آن را در جهت‌های مختلف نیز تنظیم کرد. این چراغ مطالعه، ابزار مناسبی است که می‌توان در اختیار مهندسین و دانش آموزان قرارداد. تعداد لامپ مصرفی آن‌یک عدد بوده و می‌توان از انواع لامپ‌های رشته‌ای، کم‌مصرف، SMD و برای آن LED استفاده کرد. منبع تغذیه EN-101 برق شهری بوده و پایه‌ای از نوع پلاستیکی و گیره‌ای داشته که بر روی آن کلید خاموش و روشن قرارگرفته است که کار با آن را برای شما راحت‌تر خواهد کرد. رنگ‌بندی متنوع آن از دیگر مزایای این محصول است که در حین خرید باید بدان توجه کرد. همراه با این چراغ مطالعه یک عدد لامپ ال ای دی 6 وات حبابی با برند سهند با کیفیت عالی موجود است محصولی با شکلی کلاسیک است که از کیفیت ساخت بسیار بالا و طول‌عمر مناسب بهترین انتخاب برای این مدل چراغ مطالعه است.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل WOFI CLARK 505

مشخصات

 • ابعاد
  350 * 350 * 500 میلی‌متر
 • وزن
  3.5 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع گردنی
  ثابت
 • طول گردنی
  500 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  ندارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED
 • نوع حباب
  مات
 • منبع تغذیه
  آداپتور
 • طول سیم
  2 متر
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه استیل با کیفیت و ضد زنگ
 • دارای یک حسگر نور محیطی است که از یک الگوریتم کالیبراسیون نور و منحنی نور گاما، برای ارایه روشنایی دلپذیر، یکنواخت و مطلوب
 • دارای نور تطبیقی با محیط
 • روشن و خاموش شدن چراغ بصورت لمسی است
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل XL-266C

مشخصات

 • ابعاد
  50 × 230 میلی‌متر
 • وزن
  0.035 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  130 میلی‌متر
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED
 • منبع تغذیه
  باتری
 • سایر توضیحات
  – کوچک و قابل حمل
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه موندو لاکچری مدل DLW-600

مشخصات

 • ابعاد
  60×100×500 میلی‌متر
 • وزن
  0.54 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , اداری
 • جنس بدنه
  فلز , پلاستیک , سیلیکون
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر , متحرک
 • طول گردنی
  325 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  SMD
 • نوع حباب
  مات
 • منبع تغذیه
  آداپتور
 • طول سیم
  1/5 متر
 • سایر توضیحات
  نوع نور : Eye-protection
 • دارای دماسنج دیجیتال
 • نمایش تاریخ و روز های هفته
 • دارای آلارم صوتی
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه گیره ای مدل CL-115

مشخصات

 • ابعاد
  600×80 میلی‌متر
 • وزن
  0.55 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز , پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  400 میلی‌متر
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  رشته‌ای , LED , SMD , کم مصرف
 • منبع تغذیه
  برق شهری
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل CH26764

مشخصات

 • ابعاد
  55x20x65 میلی‌متر
 • وزن
  0.025 کیلوگرم
 • کاربرد
  دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  متحرک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل XY-041

مشخصات

 • ابعاد
  290x60x30 میلی‌متر
 • وزن
  0.043 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  متحرک
 • طول گردنی
  160 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه اس اف کا مدل DL-430

مشخصات

 • ابعاد
  160*300*160 میلی‌متر
 • وزن
  0.3 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  الاکلنگی , متحرک
 • طول گردنی
  300 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  بیست‌ویک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED , SMD
 • نوع حباب
  شفاف
 • منبع تغذیه
  برق شهری
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه وینسیک مدل STUDY

چراغ مطالعه وینسیک مدل STUDY در دسته هدایای الکترونیکی قرار می‌گیرد و می‌توان آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی پرکاربرد در حوزه‌های مختلف معرفی کرد. این چراغ از لامپهای LED بهره می‌برد که طول عمر بالایی دارند و می‌توان انتظار داشت که طول عمر هدیه تبلیغاتی نیز افزایش یابد. در این محصول انعطاف پذیری و تغییر شکل با توجه به شرایط مختلف در نظر گرفته شده تا قابلیت‌های محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی بیشتر و بیشتر باشد. برای معرفی مشخصات منحصر به فرد این محصول می‌توان به چند مورد اشاره کرد: تنظیم لمسی میزان روشنایی ( نگه داشتن انگشت روی دکمه پاور ) به طوریکه با لمس کردن دکمه, نور خاموش یا روشن می شود و با نگه داشتن دکمه تنظیم نور کاهش یا افزایش می یابد. همچنین از مهمترین ویژگی چراغ مطالعه وینسیک مدل STUDY بدنه پلاستیکی محصول است. این بدنه پلاستیکی برای بالابردن طول عمر هدیه تبلیغاتی و همچنین انعطاف پذیری آن در شرایط مختلف مناسب است. به بدنه محصول باید در لامپ LED به صورت رشته‌ای اضافه کنیم که برای ایجاد نور آبی و مناسب به کار گرفته می‌شود.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه ایکیا مدل Jansjo

مشخصات

 • ابعاد
  600×12×2 میلی‌متر
 • وزن
  1000 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  کاربرد : اداری – دانش اموزی
 • نوع گردنی : انعطاف پذیر متحرک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور : دارد
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل Apple/LH666

مشخصات

 • ابعاد
  350x90x20 میلی‌متر
 • وزن
  170 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  230 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  پلاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  ندارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  SMD
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  -دارای ۲ حالت نمایش نور
 • -شارژی همراه با کابل
 • -با قابلیت قرارگیری زوایای مختلف
 • -دارای 24 عدد لامپ
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل EN-107B

مشخصات

 • ابعاد
  333x130x620 میلی‌متر
 • وزن
  1.55 کیلوگرم
 • کاربرد
  مهندسی
 • جنس بدنه
  فلز , پلاستیک
 • نوع گردنی
  الاکلنگی
 • طول گردنی
  68 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  ندارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  SMD
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • طول سیم
  1.35 متر
 • سایر توضیحات
  – جنس محفظه لامپ: پلاستیک
 • – جنس پایه: پلاستیک
 • – وزن پایه: 955 گرم
 • – همراه با گیره جهت اتصال به میز، با قابلیت اتصال در سه جهت مختلف، به منظور اشغال کم‌تر فضا
 • – با قابلیت مونتاژ قطعات گردنی
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه صنایع کریم زاده مدل EN-201

مشخصات

 • ابعاد
  170 × 170 × 640 میلی‌متر
 • وزن
  1.3 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع گردنی
  متحرک
 • طول گردنی
  55 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه بریلونر مدل Leos کد 7499-018

استفاده از وسایل مدرن رومیزی مثل چراغ مطالعه‌ی «بریلونر» (BRILONER)به میز و دفتر کار شما ظاهری مدرن و جذاب خواهد داد. با این چراغ مطالعه می‌توانید با تمرکز بیشتری بخوانید و هر از چندگاهی خستگی چشمتان را برطرف کنید. هانسل چراغی بادوام است که حتی اگر ساعت‌ها روشن باشد، تأثیری در هزینه‌ی برق شما نخواهد داشت؛ ضمن اینکه برای خاموش و روشن‌کردن لامپ آن لازم نیست هر بار دوشاخه را به پریز وصل کرده یا از آن جدایش کنید. تمامی قسمت‌های این محصول از فلز الومینیوم ساخته شده و به همین دلیل دوام زیادی دارد. گردنی چراغ مطالعه‌ی بریلونر به دلیل وجود یک پیچ، قابل‌تنظیم است. با بازکردن این پیچ که در قسمت میانی چراغ قرار گرفته، می‌توانید ارتفاع نور را تغییر دهید. از طرفی با چرخاندن سری، زاویه‌ی تابش نور هم تغییر می‌کند. به‌این‌ترتیب می‌توانید روی یک سطح خاص تمرکز داشته باشید. از طرفی عوض‌کردن ارتفاع و زاویه‌ی تابش نور کمک می‌کند که خستگی چشمتان در اثر تابش یکنواخت نور برطرف نمایید.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل لایت لند بنکر

برای همه ما شرایطی به وجود امده که با توجه به کم بودن نور محیط، یا نیاز داشتن به نور مستقیم برای مطالعه یا نوشتن یک متن، لزوم استفاده از چراغ مطالعه را احساس کرده باشیم. چراغ مطالعه مدل لایت لند بنکر با کیفیت عالی و دارای طرحی مدرن مابین چراغ مطالعه و آباژور است که با توجه به طرح کلاسیک و بسیار جذابش می توان آن را در هر دو حالت به کار برد. جنس مقاوم و بدنه باکیفیت چراغ مطالعه لایت لند مدل بنکر کیفیت عالی می‌تواند ماندگاری آن را برای مدتی طولانی تضمین کند. چراغ مطالعه مدل بنکر (Banker Light) با سبک کلاسیک، طرفداران بسیاری دارد. حس نوستالژی و آنتیک بسیاری در این سبک نهته است . از این سبک نه تنها به عنوان چراغ مطالعه بلکه به عنوان آباژور رومیزی نیز می توان استفاده نمود . ترکیب بدنه از جنس فلز آبکاری شده به رنگ طلایی و قاب شیشه ای به رنگ سبز زیبایی آن را دوچندان کرده است. برای روشن و خاموش کردن این محصول می‌توانید زنجیر فلزی آن را بکشید.

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل sDL-105 همراه با لامپ 6 وات ال ای دی سهند

«DL-105» چراغ مطالعه‌ای بادوام و کاربردی است که می‌تواند یکی از اعضای اصلی هر میز کار یا مطالعه‌ ای باشد. این چراغ علاوه‌بر تأمین نور کافی، به نوشت‌افزار روزمره‌ی شما سروسامان می‌دهد؛ ضمن اینکه در صورت سوختن لامپ این محصول، می‌توانید سریعا لامپ دیگری را جایگزین آن کنید. این چراغ به‌نحوی طراحی شده است که نور آن چشم شما را اذیت نکند. DL-105 دارای یک گردنی لاستیکی منعطف است. این گردنی که حالت فنری دارد، به‌آسانی خم و راست شده یا به چپ و راست می‌رود؛ بنابراین کاربر می‌تواند گاهی جهت و ارتفاع تابش نور را تغییر دهد تا یکنواختی آن، آسیبی به چشمش نرساند. حباب این چراغ از فلز الومینیم ساخته شده و بسیار بادوام است. روی پایه‌ی پلاستیکی آن هم جایی برای قراردادن نوشت‌افزاری مثل خودکار و پاک‌کن تعبیه شده است. برای اینکه چراغ را خاموش کنید، لازم نیست همیشه آن را از برق بکشید؛ چراکه دکمه‌ی روی پایه، کار خاموش و روشن‌کردن لامپ را انجام می‌دهد. این لامپ می‌تواند رشته‌ای، LED یا کم‌مصرف باشد؛

راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل S-192

مشخصات

 • ابعاد
  380×102×182 میلی‌متر
 • وزن
  420 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز , پلاستیک
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر
 • طول گردنی
  270 میلی‌متر
 • جنس گردنی
  لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  رشته‌ای , LED , کم مصرف
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • طول سیم
  1.35 متر
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه مدل E27 کد 135568

مشخصات

 • ابعاد
  800*150*150 میلی‌متر
 • وزن
  1 کیلوگرم
 • کاربرد
  اداری , مهندسی , دانش آموزی
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع گردنی
  انعطاف‌پذیر , متحرک
 • طول گردنی
  120 میلی‌متر
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور
  دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده
  یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول
  LED , کم مصرف
 • منبع تغذیه
  برق شهری
راهنمای خرید 33 مدل بهترین چراغ مطالعه مناسب درس خواندن

چراغ مطالعه کودک مدل کیتی

مشخصات

 • ابعاد
  10*10*10 سانتی متر
 • وزن
  100 گرم
 • ابعاد بسته بندی
  12*12*12 سانتی متر
 • وزن بسته بندی
  100 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع لامپ
  LED
 • منبع تغذیه
  باتری , برق شهر
 • قابلیت شارژ باتری
  دارد
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

بهترین کرم ها (ژل) محافظ حرارتی برای مو هایی قوی و سالم

☻موهای صاف و ابریشمی و براق مطمئناً زیبا و جذاب به نظر می رسند، اما قرار گرفتن موهای شما در […]

19 تا از بهترین بیگودی های مو برای فر و موج های عالی + راهنمای انواع بیگودی و موارد استفاده

✍ فرهای پر جنب و جوش و بادوام بهترین دوست یک زن هستند. آنها می توانند فوراً هر ظاهری را […]

چگونه موهای خود را با اتو فرکننده مو به روش صحیح فر کنیم

♫فرقی نمی‌کند موهای کوتاه یا بلندی داشته باشید، یک فرکننده می‌تواند به شما کمک کند موهای مجعد رویاهایتان را داشته […]

بهترین مدل های فر کننده مو رمینگتون – بررسی 2022

رمینگتون یک نام آشنا برای لوازم آرایشی✄ است☺: این برند طیف گسترده ای از گزینه ها را برای انواع و […]

بهترین مدل های فرکننده مو ایمن ، بدون آسیب و باکیفیت

✎ این روزها، چه کسی مدل های امواج ساحلی را نمی خواهد؟ این سبک بسیار متنوع ظاهر هر فردی را […]

10 گام ساده برای استفاده از سشوار برس دار چرخشی

✍ بسیاری سشوار های برس دار را یک پله بالاتر از فر کننده های سنتی می‌دانند. این دو دارای طراحی […]

5 نکته ای که قبل از خرید اتو فرکننده مو باید بدانید

✎ استفاده از گرما برای صاف کردن یا فر کردن موهایتان این روزها بسیار متداول شده است. اطلاعات و تحقیقات […]

بهترین مدل های فرکننده مو چرخشی (اتوماتیک)

انتخاب یک ابزار حالت دهنده برای فر کردن موها گیج کننده است.✈ ☯ موهای فر به استایل شما زیبایی و […]

دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه