لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: کنترل کننده ریسه

کنترل کننده ریسه ال ای دی مدل rgb6a

کنترل کننده ریسه ال ای دی مدل rgb6a مدل فول کالر می باشد و قابلیت تولید انواع رنگ بندی و افکت ها را دارا می باشد.محصول قابلیت درایو ریسه های کنترل شونده 12 تا 24 ولت رنگی را می باشد. محصول دارای باتری روی ریموت کنترل می باشد.

29500 تومان

ریموت کنترل ریسه ال ای دی مدل T30

ریموت کنترل ریسه ال ای دی مدل کوچک 11 کلید مناسب نصب روی ریسه های شلنگی و متری 12 ولت تک رنگ درای 8 افکت نور پردازی دارای چشمک زنی متغیر با سرعت قابل تغییر دارای چهار کلید افزایش کاهش سرعت و روشنایی و تعویض افکت.

46200 تومان

ریموت کنترل ریسه ایران زمین مدل RGB

ریموت کنترل ریسه ایران زمین مدل RGB مناسب انواع ریسه های شلنگی 220 ولت رنگی 4 سیم می باشد این کیت دارای ریموت کنترلر با برد 20 متر می باشد. شما با سفارش این محصول می توانید از هر جای منزل می توانید نور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

84900 تومان

ریموت کنترل ریسه شلنگی سولایت مدل R-220

ریموت کنترل ریسه شلنگی سولایت مدل چند رنگ یک دستگاه بسیار جذاب و لذت بخش برای نورپردازی محیط و انواع مکان ها می باشد. این محصول دارای ریموت کنترل 24 دکمه مناسب انواع رنگ بندی تغییر زمانی چشمک زنی و غیره است. این محصول مناسب ریسه های شلنگی 220 ولت می باشد.

95900 تومان

کنترل کننده ریسه ال ای دی مدل FSP-CNL6A-An

با این کنترل کننده ریسه ال ای دی می توانید انواع رنگ ها و زمانبندی های مختلف را داشته باشید و هر زمان که خواستید رنگبندی و زمان روشن شدن ان را تغییر دهید با این کنترلر حد اکثر لذت را از نور پردازی ببرید.

29800 تومان