لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: کابل

کابل برق 4در 2.5 مدل KB425

کابل برق 4در 2.5 مدل چهار رشته ای این کابل مناسب مکان هایی می باشد که به روکش بسیار قوی , مستحکم و ضد افتاب احتیاج دارند این کابل بسیار انعطاف پذیر و مناسب جابه جایی و حمل است. قیمت مذبور برای طول هر 2 متر از این کابل می باشد.

وارنیش حرارتی وو ار مدل 8.0-SGP008BK

وارنیش حرارتی وو ار مدل بسیار مقاوم جنس پلی الفین و مورد استفاده در کنتکت ها , سوکت ها و هر جا که محل سیم لخت وجود دارد را می توانید با این وارنیش عایق کنید. قابلیت جمع شوندگی 50 درصدی دارد و برای یک محل با قطر بیش از 4 تا 8 میلی متر بسیار مطلوب است.

سیم برق 1 در 1 البرز نوین مدل Af11

سیم برق 1 در 1 البرز نوین مدل رنگ ابی درای قطر 1 میلی متر می باشد و از روکش انعطاف پذیر PVC در این کابل استفاده شده است و در برابر حرارت و رطوبت بسیار مقاوم است. قیمت مذبور برای طول هر واحد متر است و شما می توانید طبق نیاز خود سفارش دهید.

کابل برق 2 در 1.5 کد CB215

کابل برق 2 در 1.5 مدل دو رشته ای دارای شیلد و قابل انعطاف است. حداکثر جریان عبوری از کابل 12 امپر می باشد و برای مصارف عمومی و صنعتی مناسب می باشد. قیمت ذکر شده برای طول هر 2 متر می باشد و می توانید طبق نیاز و مصرف خرید و استفاده نمایید.

سیم برق افشان 1 در 2.5 البرز الکتریک نور مدل 125

سیم برق افشان 1 در 2.5 البرز الکتریک نور مدل 125 یک سیم بسیار با کیفیت و مقاوم می باشد که محدوده دمایی 30- تا 70+ درجه سانتی گراد را تحمل می کند. حداکثر جریان قابل عبور از این محصول 20 امپر می باشد و جهت مصارف دارای اختلاف دمایی زیاد مناسب است.

کابل برق 2 در 4 میرا مدل KB24

کابل برق 2 در 4 میرا مدل امپر بالا مناسب مصارف عمومی و صنعتی طبق نیاز می باشد. این کابل یک کابل دو رشته ای شیلد دار می باشد و کابل را در مقابل عوارض طبیعی محافظت می کند. قیمت مذبور قیمت طول 2 متر می باشد و شما طبق مصرف خود می توانید متراژ مورد نیاز را سفارش دهید.

سیم برق افشان 1 در 2.5 صنایع سیم و کابل همدان مدل c101

سیم برق افشان 1 در 2.5 صنایع سیم و کابل همدان مدل رنگ ابی مناسب برق کشی ساختمان , ادارات و صنایع می باشد. شما می توانید با خرید متراژ های مورد نیاز از این کابل که حداکثر جریان عبوری از ان 20 امپر می باشد برای موارد ذکر شده استفاده نمایید.

سیم برق 1 در 2.5 هادی برق مدل افشان ارت بسته 100 متری

سیم برق 1 در 2.5 هادی برق مدل افشان ارت بسته 100 متری مناسب سیم کشی ساختمان ادارات و مراکز صنعتی می باشد جنس رویه از PVC مرغوب می باشد و در برابر گرما مقاوم است. حداکثر جریان عبوری از این سیم 20 امپر می باشد.

کابل برق 2 در 2.5 میرا مدل KB225

کابل برق 2 در 2.5 میرا مدل شیلد دار قیمت ذکر شده قیمت طول هر 2 متر می باشد و شما می توانید طبق نیاز خود مقادیر بیشتر را سفارش دهید. حداکثر جریان قابل عبور از این کابل 25 امپر( در طول های محدود و 20 امپر در طول های بلند) می باشد.

سیم برق ۲ در ۰/۷۵ مغان الکتریک مدل 4 SN75

سیم برق ۲ در ۰/۷۵ مغان الکتریک مدل دو رشته ای این محصول یک کابل دو رشته ای طرح کلاسیک می باشد. قیمت مذبور برای طول هر 5 متر از کابل می باشد و شما می توانید طبق نیاز خود مقدار بیشتری را سفارش دهید. حداکثر جریان عبوری از این کابل 6 امپر می باشد.

کابل برق 2 در 6 مدل KB26

کابل برق 2 در 6 مدل قطور با کیفیت یک کابل دو زشته ای به قطر 6 میلیمتر می باشد حداکثر جریان قابل تحمل برای این کابل 40 امپر می باشد و تا 14000 وات را پوشش می دهد . قیمت فروش این کالا برای طول 2 متر می باشد شما می توانید مقدار مورد نیاز خود را سفارش دهید.

سیم برق 1 در 2.5 البرز برتر مدل افشان

سیم برق 1 در 2.5 البرز برتر مدل افشان این محصول مناسب سیم کشی برق منازل ساختمان ها ادارات و مکان های صنعتی می باشد. حداکثر جریان قابل عبور از این محصول 20 امپر می باشد و قیمت مذبور برای واحد طول می باشد.

کابل برق 2 در 4 مدل KB24

کابل برق 2 در 4 مدل دو رشته ای مناسب برای استفاده در مراکز صنعتی و مکان هایی که به جریان بیشتری احتیاج دارند. حداکثر جریان قایل تحمل این کابل 32 امپر می باشد. قیمت ذکر شده برای طول 2 متر می باشد شما می توانید طبق نیاز خود سفارش بدهید.

سیم برق افشان 1 در 2.5 صنایع سیم کابل همدان مدل c100

سیم برق افشان 1 در 2.5 صنایع سیم کابل همدان مدل افشان حداکثر جریان عبوری از این سیم 20 امپر می باشد. شما می توانید این محصول را برای مصارف خانگی و یا اداری و حتی صنعتی استفاده کنید. قیمت مزبور برای هر طول 20 متر می باشد شما باشفارش های بالاتر می توانید طبق نیاز خود خرید نمایید.

سیم برق 1 در 1.5 البرز برتر مدل افشان

سیم برق 1 در 1.5 البرز برتر مدل افشان این محصول قابلیت تحمل حداکثر 15 امپر را دارا می باشد مناسب برق کشی منازل ادارات و مکان های صنعتی است. قیمت ذکر شده برای هر 10 متر از محصول است شما می توانید مقدار دلخواه خود را سفارش دهید.

کابل برق 4 در 1.5 میرا مدل KB415

کابل برق 4 در 1.5 میرا مدل چهار رشته یک کابل چهار رشته با قابلیت تحمل حداکثر جریان 15 امپر (بسته به طول سیم ) می باشد قیمت ذکر شده قیمت طول هر 2 متر این کابل می باشد شما می توانید این محصول را در متراژ های دلخواه سفارش دهید.

سیم برق افشان 1 در 2.5 صنایع سیم و کابل همدان مدل c104

سیم برق افشان 1 در 2.5 صنایع سیم و کابل همدان مدل مدرن یک نوع سیم افشان مناسب برق کشی ساختمان مراکز اداری و صنعتی می باشد. این کابل قابلیت تحمل حداکثر 20 امپر را خواهد داشت که مناسب استفاده برق شهری است.

کابل برق ۲ در ۲.۵ مدل KB225

کابل برق ۲ در ۲.۵ مدل دو شاخه این کابل برای ولتاژ برق شهری مناسب است حداکثر جریانی که می تواند تحمل کند 20 امپر می باشد. به وسیله ی این کابل دو رشته می توانید سیم کشی منزل و مصارف عمومی را به بهترین شکل و بدون مشکل انجام دهید.