لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: چراغ پیشانی

چراغ پیشانی پتزل مدل NAO

چراغ پیشانی پتزل مدل قابل نصب روی کلاه دارای دو چراغ برای زاویه های مختلف با برد 132 متر قابل نصب روی کلاه و سر دارای چراغ پشتی اطمینان چراغ اصلی دارای 700 لومن نور دهی است. دارای باتری لیتیومی قابل شارژ یک ویژگی محصول زد اب بودن ان است که مناسبتر برای ورزشکاران حرفه و گردشگران است.

چراغ پیشانی مدل 10 W

چراغ پیشانی مدل ساده محصول ارزان و کار راه انداز می باشد شما با استفاده از این محصول بسیار راحت و سبک صاحب نوری خوب و با کیفیت می شوید محصول دارای 3 عدد باتری نیم قلمی برای مدت طولانی روشنایی خواهید داشت.

چراغ پیشانی هدلایت مدلFalcon TB14710 Super Bright

چراغ پیشانی هدلایت فالکون با نور فوق العاده با زمان نوردهی بسیار زیاد 75 ساعت به وسیله ی سه عدد باتری نیم قلمی عادی دارای یک لامپ ال ای دی 160 لومنی بسیار با کیفیت و کم مصرف مناسب پیاده روی و انجام کار در تاریکی شب.

چراغ پیشانی هدلایت مدل زوم دار شارژی

چراغ پیشانی هدلایت مدل زوم دار شارژی در بسته بندی این محصول یک عدد باتری قابل شارژ لیتیومی و دو عدد شارژر یکی مخصوص برق شهر و دیگری برای درگاه فندک خودرو مناسب است موجود می باشد. زوم این چراغ پیشانی با جلو و عقب کردن لنز چراغ وسط می باشد.

چراغ قوه پیشانی UV فلیکسبل مدل blacklight

چراغ قوه پیشانی UV فلیکسبل مدل شب نور محصول مورد نظر بسیار با کیفیت شرکت فلکسیبل می باشد قابل تنظیم روی سر می باشد دارای دو دسته چراغ ال ای دی و UV می باشد به همراه محصول چهار عدد باتری شارژی و یک شارژر ارائه می شود.