لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: چراغ خواب

چراغ خواب دیواری طرح ابر

چراغ خواب دیواری طرح ابر محصولی بسیار شگفت انگیز است که شما می توانید ان را مستقیما به پریز برق متصل نمایید نور این چراغ خواب از دریچه هایی پشت چراغ خواب ساتع می شود که منظره جالب و لذت بخشی برای خواب ارام ایجاد می کند.

چراغ خواب کودک طرح ماه مدل SH01

چراغ خواب کودک طرح ماه خوابیده محصول در سه زنگ سفید , ابی و صورتی تولید و عرضه شده است و شما طیق سلیقه می توانید یکی از ان ها را انتخاب نمایید منبع تغذیه چراغ خواب از باتری درون محصول می باشد و به راحتی قابلیت تعویض دارد.

آباژور اتاق کودک طرح خرس نانان

آباژور اتاق کودک طرح خرس نانان یک طرح بسیار زیبا و دوست داشتنی برای کودکتان خواهد بود و این محصول در دو رنگ بندی صورتی و ابی تولید و عرضه می شود و شما طبق سلیقه خود می توانید از این رنگ های بسیار شاد انتخاب نمایید.

چراغ خواب کودک کد 220

چراغ خواب کودک مدل قارچی درای پنج رنگ بندی و نور دهی زیبا است که طبق سلیقه خود و کودک دلبندتان می توانید یکی از این رنگ ها را انتخاب نمایید. محصول دارای فتوسل می باشد و به صورت اتوماتیک روشن و خاموش می شود که با تاریک شدن اتاق روشن و با رسیدن به سحر دوباره خاموش می شود.

چراغ خواب رنگین کمانی کودک مدل Lucky Rainbow

چراغ خواب رنگین کمانی کودک مدل Lucky Rainbow این محصول نور زیبایی شبیه رنگین کمان در اتاق دلبندتان می اندازد و همین نور تا اندازه ای روشنایی نیز ایجاد می کند با استفاده از ولوم وکلید کنترل روی دستگاه می توانید اندازه , زاویه و افکت های متفاوت را تجربه کنید.

چراغ خواب کد01

چراغ خواب مدل پریزی دارای دو رنگ بندی بدنه سفید و خاکستری روشن می باشد. نور این چراغ خواب مناسب و ملایم برای خوابی راحت می باشد نور ان از منبع ال ای دی می باشد. چون این محصول مستقیما به پریز متصل می شود بسیار کاربردی و قابل حمل است.

چراغ خواب طرح خرس و بادکنک کد 1225

چراغ خواب طرح خرس و بادکنک مدل خطی این محصول دارای رنگ بندی های متفاوت می باشد که شما طبق سلیقه ی خود می توانید هر کدام را که خواستید تهیه کنید. محصول به صورت دو بعدی می باشد و مناسب روی میز و یا چسبیده به دیوار می باشد.

چراغ خواب پارسافن لیزر طرح کره ماه 16 رنگ

چراغ خواب پارسافن لیزر طرح کره ماه 16 رنگ دارای ریموت کنترلر برای انتخاب یک از 16 رنگ و یا رنگ ترکیبی از این تعداد رنگ نور بسیار ملایم و لطیف از منبع لامپ ال ای دی از زیر کره ماه می باشد جنس محصول پلکسی گلس و ام دی اف است.

چراغ خواب طرح برج ایفل

چراغ خواب طرح برج ایفل در هفت رنگ زیبا و شکیل تولید می شود شما می توانید رنگ مورد علاقه خود را طبق سلیقه و دکور اتاقتان انتخاب نمایید. نور این چراغ خواب از لامپ های ال ای دی ملایم تولید می شود و شما می توانید محصول را به صورت مستقیم به برق شهر متصل کنید.