لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: لامپ خودرو

پرژکتور نئون دار مدل R500 بسته دو عددی

پرژکتور نئون دار مدل R500 بسته دو عددی این محصول به صورت دو عددی در یک پکیج ارائه می گردد دارای لامپ دور محصول می باشد که برای روشنایی استفاده می شود این لامپ مناسب قالب مه شکن در انواع خودرو ها می باشد توان هر چراغ حدود 10 وات است.

چراغ ال وایر کار ال اسمارت وایر 2 متری

چراغ ال وایر کار ال اسمارت وایر 2 متری مناسب تزئین و نورپردازی درون خودرو می باشد شما با سفارش محصول در رنگ بندی های متفاوت ارائه می شود و با ولتاژ 12 ولت کار می کند. محصول دارای کنتاکت و سوکت برای اتصال به سیستم خودرو است.

لامپ ال ای دی خودرو So.K مدل تک کنتاکت بسته 2 عددی

لامپ ال ای دی خودرو So.K مدل تک کنتاکت بسته 2 عددی این محصول مناسب چراغ روشنایی , دنده عقب و چراغ پلاک می باشد هر لامپ درای 22 عدد ال ای دی بسیار روشن است. این لامپ ها به صورتی طراحی شده که در سرپیچ عادی لامپ های خودرو قرار می گیرد.

لامپ خودرو هدلایت مدل H7 بسته 2 عددی

لامپ خودرو هدلایت مدل H7 بسته 2 عددی لامپ های هدلایت از تکتولوژی ال ای دی COB استفاده می نمایند هر کدام از این لامپ ها 150 وات انرژی مصرف می کنند و نوردهی 4500 لومن را داراست که مقدار بسیار خوب و مناسبی است شما به راحتی می توانید این محصول را یا لامپ های عادی تعویض نمایید.

هدلایت لامپ خودرو D9 مدل H4 بسته ۲ عددی

هدلایت لامپ خودرو D9 مدل H4 بسته ۲ عددی نوردهی هر چراغ 14000 لومن است که نور بسیار زیاد و قوی ارائه می دهد توان هر لامپ 72 وات و رنگ نور ان ها سفید صاف می باشد تکنولوژی هر لامپ ال ای دی COB است که دارای طول عمر بسیار زیادی است و به این زودی ها دیگر احتیاج به تعویض لامپ پیدا نمی کنید.

لامپ خودرو ایگل مدل H4 12V 90/100 W Clear

لامپ خودرو ایگل مدل H4 12V 90/100 W Clear مناسب انواع خودرو های ایرانی و خارجی می باشد دارای رنگ سفید مایل به زرد است. توان سو بالا و سوپایین به ترتیب 100 و 90 وات می باشد که نور دهی هر کدام به ترتیب 2800 و 1500 لومن است.

لامپ ال ای دی خودرو اس تی کو مدل کنترل دار Multi Color RGB

لامپ ال ای دی خودرو اس تی کو مدل کنترل دار Multi Color RGB این محصول دارای دو عدد لامپ ال ای دی می باشد که بوسیله ی کنترلر انواع رنگ ها و برنامه های چشمک زنی را برای شما و بینندگان نمایش می دهند توردهی هر لامپ 1000 لومن می باشد.

لامپ هدلایت خودرو مدل D9H7 رنگ سفید بسته 2 عددی

لامپ هدلایت خودرو مدل D9H7 رنگ سفید بسته 2 عددی مناسب انواع خودرو های ایرانی و خارجی می باشد نوردهی 14000 لومن می باشد که نور بسیار مناسبی برای خودرو ی شما خواهد بود رنگ نور و توان هر لامپ 72 وات است.