لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: قاب لامپ

قاب مهتابی اخوان الکتریک کد صبا

قاب مهتابی اخوان الکتریک کد صبا محصول بسیار شکیل و زیبا است و از بهترین متریال تولید شده است. قابل نصب دو عدد لامپ FPL مدرن روی قاب وجود دارد. محصول ترانس و استارتر و دیگر اجزای لازم را به همراه دارد و شما فقط با نصب لامپ روی محصول دیگر به هیچ ابزار دیگری احتیاج ندارید.

86020 تومان

قاب مهتابی اخوان الکتریک کد SABA پایه 2G11

قاب مهتابی اخوان الکتریک کد SABA پایه چهار عددی این محصول بسیار شکیل و زیبا است و مناسب نصب روی هر مکانی می باشد. به همراه محصول پیچ رول پلاک برای نصب راحت موجود می باشد. قابلیت نصب 4 عدد لامپ کم مصرف 36 وات می باشد.

150820 تومان

قاب هالوژن روژ مدل RJ03

قاب هالوژن روژ مدل براق متحرک دارای قاب لامپ متحرک که می شود زاویه لامپ را تغییر داد و در هر جهتی قابل نصب است. در دو رنگ بندی طلایی و نقره ای براق از جنس ورق گالوانیزه با کیفیت با انتقال حرارتی بالایی است. همچنین گیره های ان به راحتی در سقف و چوب و غیره به راحتی قابل نصب دارد.

3900 تومان

قاب مهتابی شاهچراغ مدل FZ602 به همراه لامپ

قاب مهتابی شاهچراغ مدل FZ602 به همراه لامپ این محصول به همراه دو عدد لامپ fpl بسیار با کیفیت ارائه می شود شما می توانید این قاب را روی کار و به وسیله ی پیچ و رول پلاک نصب نمایید , قابلیت نصب روی سقف و هم روی دیوار را دارد.

96100 تومان

قاب هالوژن کد DLX520

قاب هالوژن مدل طرح دار مناسب زیبایی لامپ ها و شکیل و مدرن شدن منزل و محل کار شما جنس قاب ABC می باشد و مناسب لامپ های 7.5 الی 9.5 سانتی متر می باشد. این محصول در سه رنگ بندی مشکی طلایی و نقره ای تولید و ارائه می شود.

7320 تومان

قاب مهتابی تی ان مدل FPL 2G11

قاب مهتابی تی ان مدل دوطرفه سفید یک محصول مناسب نصب لامپ های مهتابی FPL است که شما می توانید ان را به وسیله پیچ و یا رول پلاک نصب کنید ویژگی مهم این محصول دارا بودن برد راه انداز و گیره ای مناسب است که نمی شود از ان ها چشم پوشی کرد.

25000 تومان