لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: زنگ

زنگ بی سیم بی تی پی کد 691

زنگ بی سیم بی تی پی کد 691 قابل نصب روی کار با استفاده از چسب دوطرفه می باشد. دارای 32 زنگ ملودی بسیار زیبا قابل تعویض با کلید روی محصول می باشد.کلید با باتری کار می کند و یک باتری روی بسته بندی ارائه می شود. زنگ هم با برق شهری کار می کند.

65660 تومان

زنگ بی سیم بی تی پی کد 691

زنگ بی سیم بی تی پی مدل خانگی دارای کلید بی سیم و باتری قلمی A23 می باشد بوسیله ی کلید روی زنگ می توانید از 32 مدل زنگ ملودی روی سیستم استفاده نمایید. حداکثر برد محصول 150 متر از زنگ اصلی است. قابل نصب به صورت چسب دو طرفه و پیچ رول پلاک می باشد.

80750 تومان

زنگ بی سیم لوک آرم مدل 8610

زنگ بی سیم لوک آرم مدل 8610 دارای نشانگر ال ای دی به صورت رقص نور می باشد و هنگام پرس کلید شما هم از صدای ان و هم از رقص نور زیبا ی ان لذت می برید. حداکثر برد نصب کلید از زنگ اصلی 150 متر می باشد و تا این فاصله قابلیت جوابگویی دارد.

64500 تومان

زنگ بیسیم سی ان پی کد 320

زنگ بیسیم سی ان پی مدل چراغ دار قابلیت نصب روی کار را دارا می باشد با استفاده از جسب دو طرفه و پیچ رول پلاک قابلیت نصب دارد. کلید هم به صورت مجزا با چسب دو طرفه متصل می شود و به راحتی قابلیت جابه حایی دارد. دارای 32 زنگ مختلف

86000 تومان

زنگ ماهان مدل پیانویی کد 245

زنگ ماهان مدل پیانویی کد 245 دارای صدای ملودی زیبای پیانو قابل نصب روکار به وسیله ی جسب دو طرفه همراه محصول و یا پیچ رول پلاک را دارد. برای محصول یک کلید پوش باتن و یا کلید زنگ برگشتی می توانید استفاده کنید زنگ به صورت مستقیم به برق شهر متصل می شود.

21500 تومان

زنگ بی سیم آسو مدل O-8109

زنگ بی سیم آسو مدل دیواری محصول دارای یک کلید بی سیم می باشد که از طریق باتری تغذیه می شود و به اسانی قابلیت جابه جایی مکان دارد. شما می توانید یکی از 32 زنگ زیبا ان را برای استفاده انتخاب نمایید و از طریق خود زنگ به راحتی می توانید ان را تعویض نمایید.

68000 تومان

زنگ بی سیم سو لایت مدل SL01

زنگ بی سیم سو لایت مدل خانگی دارای کلید بی سیم با برد حد اکثر 10 متر از زنگ کلید همراه یک باتری ارائه می شود. زنگ اصلی تغذیه خود را از برق شهر تامین می کند ودارای دو شاخه برای اتصال به برق است. داری چند ملودی زیبا و قابل تنظیم نیز می باشد.

70000 تومان

زنگ رومیزی مدل TR102

زنگ رومیزی مدل TR102 دارای بدنه فلزی بسیار مستحکم و قوی و رنگ بندی بسایر زیاد که دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. صدای زنگ بلند و هشدار دهنده است مناسب رستوران ها , کافی شاپ ها , هتل ها و بسیاری مکان های دیگر نیز می باشد.

47500 تومان

زنگ الکتروپیک مدل پیانویی 288

زنگ الکتروپیک مدل پیانویی خاص و شیک به صورت یکجا نصب می شود . به صورت ساده و راحت روی دیوار کار گذاشته می شود . این محصول ارزان و مناسب برای کار های ساده و انبوه به صورت کلید همراه و روی زنگ قرار دارد.

28000 تومان

زنگ بی سیم درسکین مدل SH-8109

زنگ بی سیم درسکین مدل مدرن سفید محصولی است که به صورت بی سیم کار می کند و تا فاصله ی حدود 150 متر قابلیت اتصال دارد با این زنگ می توانید تا فاصله های دور را اگاه کنید کلید به وسیله ی باتری قلمی همراه محصول کار می کند.

61800 تومان

زنگ دایو مدل DDB 37

زنگ دایو مدل سفید ملودی دارای کلید برای استفاده از راه دور دارای 32 مدل زنگ ملودی قابل انتخاب مناسب برای منازل و محیط اداری و بیرونی .دارای رنگ سفید وزیبا قابل نصب روی دیوار به صورت توکار

112450 تومان

زنگ رومیزی مدل TR

زنگ رومیزی مدل ساده و کوچک صدای بلندی تولید می کند که منبع ان از باتری تغذیه می شود مناسب پیشخوان رستوران هتل کافی شاپ و غیره می باشد. به وسیله ی این زنگ حضور مشتری را سریع تر اگاه شوید و سرویس دهی بهتری انجام دهید.

47100 تومان