لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: انتن

آنتن هوایی آترون مدل پروانه ای

آنتن هوایی آترون مدل پروانه ای, نام گذاری محصول به این دلیل است که بسیار زیبا و شبیه پروانه است. دارای گیره مقاوم و فلزی است که به راحتی به میله ها و لوله ها موجود متصل می گردد این محصول بدون تقویت کننده می باشد و مناسب محیط های شهری است.

آنتن رومیزی سیما باخ الکترونیک کد C200

آنتن رومیزی سیما باخ الکترونیک مدل رومیزی یک وسیله مناسب دارای تقویت کننده 27 دسی بلی داخلی است که گین بسیار زیاد دارد و از این انتن می توان در طبقات و حتی زیر زمین استفاده کرد. یکی از ویژگی های شاخص این محصول پشتیبانی مناسب ان در تصاویر HD است.

آنتن هوایی لالی الکترونیک مدل LE 150

آنتن هوایی لالی الکترونیک مدل دایره ای یک انتن بسیار کار امد و دارای تکنولوزی روز تقویت کنندگی و طراحی را داراست. به دلیل طراحی به صورت دایره ای دیگر نیازی به چرخاندن و تغییر زاویه ندارد چون در هر جهتی به طور کامل همه ی 360 درجه را پوشش می دهد.

آنتن هوایی صبا مدل S3002

آنتن هوایی صبا مدل دو شاخ این انتن بسیار کار امد و مناسب استفاده است. این انتن دارای موتور گردنی برای چرخش و تنظیم از راه دور است که بسیار کار با این انتن را راحت و ساده می کند و همچنین دارای تقویت کننده داخلی نیز هست که گین قابل تنظیم دارد.

آنتن هوایی هانی کد 94

آنتن هوایی هانی مدل پره ای مناسب نصب در محیط باز و روی یک میله می باشد. دارای تقویت کننده مجزا با گین 25dB می باشد. دارای طرح زیبا و دلپسندی می باشد که باعث زیبایی محیط می شود. قابلیت درایو 2 تلویزیون به صورت مجزا را دارا می باشد.

آنتن رومیزی جی بی مدل رویال 127

آنتن رومیزی جی بی مدل رویال طرح چوب انتی بسیار زیبا و مدرن می باشد. شما می توانید با سفارش این محصول هم از سیگنال تقویت شده ان لذت ببرید و هم از طرح و شکل ان. دارای طول سیم 5 متری برای قرار دادن انتن در مکان مناسب می باشد.

آنتن رومیزی فروزش مدل Galaxy-10m

آنتن رومیزی فروزش مدل Galaxy-10m دارای تقویت کننده بسیار قوی و تغذیه مجزا دارای اداپتور 5 ولت قابل استفاده در طبقات زیر زمین نقاط کور و هر جای دیگری در هر صورت سیگنالی بسیار با کیفیت و کمترین نویز خواهید داشت. تا 45 کیلومتری از فرستنده به راحتی جواب گوست.

آنتن هوایی هانی کد 97

آنتن هوایی هانی کد 97 یک انتن هوایی قابل نصب روی میله می باشد گین محصول که دارای تقویت کننده مجزا است 30dB می باشد و ضعیف ترین سیگنال ها را هم به صورت با کیفیت و قوی در اختیار شما قرار می دهد. تعداد خروجی ها 2 عدد مجزا می باشد.

آنتن رومیزی هانی مدل 107

آنتن رومیزی هانی مدل کتابی ایستاده یک انتن بدون تغذیه و بدون تقویت کنندگی است قابلیت نصب در ساختمان و همچنین به دلیل وجود کابل بلند قابلیت نصب در خارج از ساختمان را نیز دارد. اگر در مکان مناسب و دارای سیگنال خوب قرار گیرد کیفیت تصویری عالی به ارمغان می اورد.

آنتن هوایی هانی کد 2013 گردان

آنتن هوایی هانی کد 2013 گردان قابل نصب روی میله دارای چرخش 330 درجه بسیار راحت و اسان دارای تقویت کننده بسیار قوی با سیستم مجزا که دو تلویزیون به صورت همزمان قابلیت نصب دارند ولتاژ خروجی انتن 5 ولت و مقاومت خروجی ان 75 اهم می باشد.

آنتن رومیزی دیجیتال هانی مدل 2018-5M

آنتن رومیزی دیجیتال هانی مدل قاب ایستاده یک انتن دارای تقویت کننده می باشد طول سیم انتن 5 متر می باشد به نقاطی که بیشترین سیگنال را دارند به راحتی می رسد. به وسیله ی کابل USB همراه محصول تغذیه می شود که این کابل که هم سوکت مادگی دارد و هم سوکت نری مستقیما به تلویزیون و دستگاه دیجیتال متصل می گردد.

آنتن دیجیتال رومیزی امین کد 200

آنتن دیجیتال رومیزی امین انتن مناسب گیرنده های دیجیتال متحرک که به لپ تاپ ها و کامپیوتر ها می باشد. قابلیت تنظیم انتن در جهت های مختلف را داراست و یک مزیت این انتن سیم بلند و انعطاف پذیر ان است که به راحتی به فضا های دارای قدرت سیگنال بیشتر قابلیت جابه جایی دارد.

آنتن دیجیتال رومیزی اسکای مدل BAT06

آنتن دیجیتال رومیزی اسکای مدل سفید مدرن یک محصول معمولی یدون تقویت کنندگی می باشد و فقط یک کابل کواکسیال همراه محصول است . که نیاز شما به انتن را بر طرف می کند و تصاویر با کیفیتی را به شما ارائه می دهد.

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل Perfect U plus

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل plus یک انتن با قابلیت تقویت کنندگی هوشمند دارد که در پورت کواکسیال ان یک مبدل مقاومتی نیز موجود است که قابلیت ارائه تصویر در هر حالتی زا دازاست این انتن یک مبدل ولتاژ برای تغذیه تقویت کننده به همراه خود دارد.

آنتن رومیزی لالی الکترونیک مدل LE 252

آنتن رومیزی لالی الکترونیک مدل LED طراحی شده مانند یک تلویزیون تخت می باشد که بسیار جالب و زیبا است این محصول همراه با تغذیه یو اس بی 5 ولت ارائه می گردد. یک خروجی کابل کواکسیال ارائه شده دارای خروجی تقویت شده برای محیط های بسته می باشد.

آنتن هوایی سیماران مدل SAB50

آنتن هوایی سیماران مدل سفید مدرن دارای دو خروجی مجزا برای دو دستگاه مجزا تلویزیون است . گیره ی این محصول بسیار مقاوم و محکم می باشد که در برابر بدترین شرایط اب وهوایی مقاومت خواهد کرد. تغذیه این محصول برق 220 ولت شهری می باشد.

آنتن آهن ربایی گیرنده دیجیتال ام دی مدل Full HD

آنتن آهن ربایی گیرنده دیجیتال ام دی مدل Full HD مناسب برای نصب روی گیرنده های متحرک لپ تاپ و کامپیوتر بدون تقویت کنندگی این محصول را روی درب ها و یا پنجره وصل کنید تا بهترین و با کیفیت ترین سیگنال تصاویر و صوت را دریافت کنید.

آنتن هوایی هانی مدل 90

آنتن هوایی هانی مدل بدون شاخ دارای گیره برای نصب به میله و لوله می باشد این انتن را در جهت فرستنده سیگنال های تلویزیونی قرار دهید. این انتن دو خروجی برای دو سیستم تلویزیونی مجزا دارد و همچنین تغذیه ان به طور مستقیم از برق شهر می باشد.

آنتن رومیزی هانی مدل 2015

آنتن رومیزی هانی مدل لوله ای مناسب فضا های کوچک قدرت سیگنلا خروجی ان بی نظیر است شما با داشتن این محصول یک تقویت کننده تصاویر و صوت بسیار با کیفیت خواهید داشت این انتن مجهز به کابل کواکسیال و تغذیه از طریق یو اس بی دو طرفه است.

آنتن رومیزی دیجیتال اسکای مدل BAT0627 Plus-5M

آنتن رومیزی دیجیتال اسکای مدل پلاس بسیار با کیفیت دارای تغذیه یو اس بی و کابل کواکسیال دارای کمترین نویز و فرکانس رزونانس می باشد. هرچه از یک تقویت کننده و انتن می خواهید در این محصول موجود می باشد لذت ببرید از بهترین تصاویر.

آنتن رومیزی هامان مدل فایو استار Ideal

آنتن رومیزی هامان مدل فایو استار یک تقویت کننده سیگنال های دریافتی نیز می باشد دارای دو کابل برای استفاده در دو دستگاه مجزا. تصاویر و صدا های دریافتی از این انتن بسیار با کیفیت و صاف خواهد بود دو گیرنده ان قابلیت چرخش و تنظیم دارد.

آنتن رومیزی سیگنال مدل SG-10018

آنتن رومیزی سیگنال مدل دو گیرنده انتنی فوق العاده قوی برای تقویت سیگنال های ضعیف داخلی می باشد دارای دو فیش کواکسیال برای خروجی سیگنال تقویت شده و فیش یو اس بی برای تغذیه و خروجی سیگنال می باشد.شما می توانید از هر دو فیش طبق نیاز خود استفاده کنید.

آنتن رومیزی هانی مدل 2018

آنتن رومیزی هانی مدل دیجیتال محصولی برای دریافت سیگنال های دیجیتال تلویزیون و رادیو با بهترین کیفیت که دارای پیش تقویت کننده برای تقویت سیگنال های ضعیف در مکان های بسته می باشد. دارای دو نوع فیش یو ای بی و کواکسیال.