لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: انتن رومیزی

آنتن رومیزی جی بی مدل رویال 127

آنتن رومیزی جی بی مدل رویال طرح چوب انتی بسیار زیبا و مدرن می باشد. شما می توانید با سفارش این محصول هم از سیگنال تقویت شده ان لذت ببرید و هم از طرح و شکل ان. دارای طول سیم 5 متری برای قرار دادن انتن در مکان مناسب می باشد.

آنتن رومیزی فروزش مدل Galaxy-10m

آنتن رومیزی فروزش مدل Galaxy-10m دارای تقویت کننده بسیار قوی و تغذیه مجزا دارای اداپتور 5 ولت قابل استفاده در طبقات زیر زمین نقاط کور و هر جای دیگری در هر صورت سیگنالی بسیار با کیفیت و کمترین نویز خواهید داشت. تا 45 کیلومتری از فرستنده به راحتی جواب گوست.

آنتن رومیزی هانی مدل 107

آنتن رومیزی هانی مدل کتابی ایستاده یک انتن بدون تغذیه و بدون تقویت کنندگی است قابلیت نصب در ساختمان و همچنین به دلیل وجود کابل بلند قابلیت نصب در خارج از ساختمان را نیز دارد. اگر در مکان مناسب و دارای سیگنال خوب قرار گیرد کیفیت تصویری عالی به ارمغان می اورد.

آنتن رومیزی دیجیتال هانی مدل 2018-5M

آنتن رومیزی دیجیتال هانی مدل قاب ایستاده یک انتن دارای تقویت کننده می باشد طول سیم انتن 5 متر می باشد به نقاطی که بیشترین سیگنال را دارند به راحتی می رسد. به وسیله ی کابل USB همراه محصول تغذیه می شود که این کابل که هم سوکت مادگی دارد و هم سوکت نری مستقیما به تلویزیون و دستگاه دیجیتال متصل می گردد.

آنتن دیجیتال رومیزی امین کد 200

آنتن دیجیتال رومیزی امین انتن مناسب گیرنده های دیجیتال متحرک که به لپ تاپ ها و کامپیوتر ها می باشد. قابلیت تنظیم انتن در جهت های مختلف را داراست و یک مزیت این انتن سیم بلند و انعطاف پذیر ان است که به راحتی به فضا های دارای قدرت سیگنال بیشتر قابلیت جابه جایی دارد.

آنتن دیجیتال رومیزی اسکای مدل BAT06

آنتن دیجیتال رومیزی اسکای مدل سفید مدرن یک محصول معمولی یدون تقویت کنندگی می باشد و فقط یک کابل کواکسیال همراه محصول است . که نیاز شما به انتن را بر طرف می کند و تصاویر با کیفیتی را به شما ارائه می دهد.

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل Perfect U plus

آنتن دیجیتال رومیزی آترون مدل plus یک انتن با قابلیت تقویت کنندگی هوشمند دارد که در پورت کواکسیال ان یک مبدل مقاومتی نیز موجود است که قابلیت ارائه تصویر در هر حالتی زا دازاست این انتن یک مبدل ولتاژ برای تغذیه تقویت کننده به همراه خود دارد.

آنتن رومیزی لالی الکترونیک مدل LE 252

آنتن رومیزی لالی الکترونیک مدل LED طراحی شده مانند یک تلویزیون تخت می باشد که بسیار جالب و زیبا است این محصول همراه با تغذیه یو اس بی 5 ولت ارائه می گردد. یک خروجی کابل کواکسیال ارائه شده دارای خروجی تقویت شده برای محیط های بسته می باشد.

آنتن رومیزی دیجیتال اسکای مدل BAT0627 Plus-5M

آنتن رومیزی دیجیتال اسکای مدل پلاس بسیار با کیفیت دارای تغذیه یو اس بی و کابل کواکسیال دارای کمترین نویز و فرکانس رزونانس می باشد. هرچه از یک تقویت کننده و انتن می خواهید در این محصول موجود می باشد لذت ببرید از بهترین تصاویر.

آنتن رومیزی هامان مدل فایو استار Ideal

آنتن رومیزی هامان مدل فایو استار یک تقویت کننده سیگنال های دریافتی نیز می باشد دارای دو کابل برای استفاده در دو دستگاه مجزا. تصاویر و صدا های دریافتی از این انتن بسیار با کیفیت و صاف خواهد بود دو گیرنده ان قابلیت چرخش و تنظیم دارد.

آنتن رومیزی سیگنال مدل SG-10018

آنتن رومیزی سیگنال مدل دو گیرنده انتنی فوق العاده قوی برای تقویت سیگنال های ضعیف داخلی می باشد دارای دو فیش کواکسیال برای خروجی سیگنال تقویت شده و فیش یو اس بی برای تغذیه و خروجی سیگنال می باشد.شما می توانید از هر دو فیش طبق نیاز خود استفاده کنید.

آنتن رومیزی هانی مدل 2018

آنتن رومیزی هانی مدل دیجیتال محصولی برای دریافت سیگنال های دیجیتال تلویزیون و رادیو با بهترین کیفیت که دارای پیش تقویت کننده برای تقویت سیگنال های ضعیف در مکان های بسته می باشد. دارای دو نوع فیش یو ای بی و کواکسیال.