لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: اباژور

آباژور رومیزی امین کامپوزیت مدل نپتون کد 78/2

آباژور رومیزی امین کامپوزیت مدل نپتون عشاق مناسب هدیه به همسران و همچنین مخصوص خانه و اتاق خواب است. دارای ارتفاع 45 سانتی متر و مناسب جایگذاری روی میز است. رنگ نور محصول طلایی براق است و لامپ اباژور که این نور را تولید می کند لامپ رشته ای است و شما می توانید با نوع کم مصرف زرد ان را تعویض نمایید.

305000 تومان

آباژور ایستاده مدل S01

آباژور ایستاده مدل لوکس دو پایه که پایه از جنس فلز و شید یا کلاهگ از جنس پلاستیک مرغوب مات می باشد محصول مذبور دارای رنگ بندی های محتلفی است و طبق سلقیه ی مشتری قابل انتخاب است یک ویژگی جالب این ابژور چرخان بودن ان است.

300000 تومان

آباژور رومیزی مدل Arvin01

آباژور رومیزی مدل Arvin01 دارای شید پارچه حریر قابل شستشو و بدنه بلور و فلز ابکاری شده محصول بسیار مناسب قرار گیری روی میز می باشد درای کلید بین راهی برای استفاده اسانتر و راحتر نوع لامپ رشته ای می باشد و شما می توانید از لامپ دلخواه خود و یا نوع رنگی ان استفاده نمایید.

177000 تومان

آباژور ایستاده مدل A-310

آباژور ایستاده مدل سه پایه قابل تنظیم ارتفاع برای مکان های مختلف دارای رنگ بندی زیاد برای سلیقه های مختلف می باشد. جنس شید طلق پلاستیکی نشکن است و روکش ان پارچه رنگی است. جنس پایه ها از چوب قهوه ای بسیار با کیفیت می باشد.

175000 تومان

آباژور رومیزی دیلایت کد DLT-B1420

آباژور رومیزی دیلایت مدل کلاسیک دارای رنگ بدنه طلایی ابکاری شده و شید پارچه ای قابل شتشو در سه رنگ بندی کرم , سفید و نسکافه ای می باشد ارتفاع کل محصول 44 سانتی متر است و روی میز به راحتی جایگذاری می شود. لامپ اباژور از نوع رشته ای می باشد و شما به دلخواه می توانید از انواع دیگری استفاده نمایید.

150000 تومان

آباژور رومیزی کد DLL09

آباژور رومیزی مدل مکعبی محصول بسیار زیبا و با کیفیت می باشد مناسب دکور های مدرن و امروزی است. جنس بدنه از چوب و پلکسی گلس مات می باشد محصول دارای رنگ بندی و نور بسیار زیادی است و حق انتخاب بسیار زیادی به شما ارائه می کند.

79000 تومان

آباژور رومیزی مدل ارکید

آباژور رومیزی مدل ارکید درای بدنه فلزی با رنگ کوره ای الکتروستاتیک دارای رنگ بندی سفید , طوسی , ابی و صورتی روشن می باشد که شما طبق سلیقه ی خود می توانید یکی از ان رنگ ها را انتخاب نمایید. ارتفاع شید اباژور 24 سانتی متر است.

248000 تومان

آباژور ایستاده ورساچوب مدل سه پایه A16

آباژور ایستاده ورساچوب مدل سه پایه ثابت ساخته شده از چوب بسیار با کیفیت و مقاوم ساخته شده. ارتفاع محصول 160 سانتی متر می باشد و مناسب کنار میز و تخت خواب می باشد نور اباژور از لامپ ال ای دی درون شید مخملی ساتع می شود قابلیت تعویض و جابه جایی دارد.

171000 تومان

آباژور ایستاده رایکا مدل چرخشی کد 2

آباژور ایستاده رایکا مدل چرخشی سه پایه این محصول را می توانید در کنار تخت ها , میز و غیره قرار دهید با چرخش قسمت بالایی اباژور ارتفاع محصول و زاویه پایه ها تغییر می کند و شما می توانید به راحتی به ارتفاع مورد نظر خود برسید.

180000 تومان

آباژور رومیزی اصفیان طرح مولن روژ ژیگو مدل MRK3

آباژور رومیزی اصفیان طرح مولن روژ ژیگو مدل طلایی کی محصول لوکس و بسیار مدرن می باشد جنس بدنه فلز ابکاری شده است و جنس شید حریر با کیفیت قابل شستشو می باشد دارای کلید خاموش و روشن بین راهی.

266000 تومان

آباژور ایستاده رایکا مدل چرخشی کد VRS04-T-Os

آباژور ایستاده رایکا مدل چرخشی سه پایه یک محصول بسیار جذاب و زیبا می باشد شما با سفارش این محصول در رنگ بندی های بسیار زیاد ان طبق دکور منزلتان می توانید از نور و زیبایی مدرن ان لذت ببرید ارتفاع قابل تنظیم به وسیله ی چرخاندن محصول می باشد.

175000 تومان

شید آباژور آرام مدل SH30/03

شید آباژور آرام مدل تمام استوانه ای این شید محصولی مات می باشد و در چهار رنگ بندی ابی روشن , سفید , صورتی روشن و قهوه ای طبق سلیقه ی شما ارائه گشته است قطر دهانه ی ان 30 سانتی متر و طول ان 23 سانتی متر می باشد.

59500 تومان

شید آباژور کد 1016

شید آباژور مدل نیمه شفاف برای انواع اباژور مناسب است دارای قطر بالایی 10 سانتی متر و قطر پایینی 16 سانتی متر است. این شید در سه رنگ سفید قهوه ای و رنگ دلچسب کرم ارائه می شود شما می توانید طبق سلیقه و دکوراسیون منزلتان رنگ مناسب را انتخاب نمایید.

24000 تومان