شمع خودرو هلا مدل PM8RC-9 بسته 4 عددی

معرفی محصول برند هلا (HELLA) مترادف با کیفیت اثبات شده و فناوری نوآورانه خودرو است. اساس موفقیت HELLA در پیگیری […]

299,000 تومان

معرفی محصول
برند هلا (HELLA) مترادف با کیفیت اثبات شده و فناوری نوآورانه خودرو است. اساس موفقیت HELLA در پیگیری مداوم آن برای نوآوری نهفته است.
شمع سوزنی پلاتینیوم هلا دارای نوک سوزنی شکل از جنس پلاتین با الکترود هسته مرکزی مس است که مزیت های زیر را نسبت به شمع های با نوک ایتریوم و نیکل دار.
طول عمر طولانی تا 60،000 کیلومتر دارد. دوام و عملکرد بهبود یافته نسبت به شمع های با الکترود نیکل دارد. پاسخ سریعتر و شتاب بالاتر را موجب می شود. با احتراق بهتر راندمان سوخت بهبود می بخشد.
در زیر تفاوت های شمع سوزنی پلاتینیوم هلا / HELLA را با شمع های مهمولی آمده است.
نیکل اندود: پوسته فلزی آبکاری شده با نیکل مستحکم در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی را ارائه می دهد.
خواص مقاومت در برابر زنگ زدگی باعث می شود تا در هنگام تعویض شمع از گیرپاچ جلوگیری کرده و تعویض راحت تر شود.
نوک پلاتین با الکترود مرکزی هسته مس: نوک آلیاژ پلاتین جوش داده شده با لیزر از دوام بالایی برخوردار است. نوک خوب نیاز ولتاژ احتراق را کاهش می دهد و اشتعال پذیری را بهبود می بخشد. پاسخ سریعتر و شتاب سریعتر دارد. اقتصاد سوخت را بهبود می بخشد. هسته مس با رسانایی بالا از بین بردن گرما را بسیار عالی ارائه می دهد و از گرمای بیش از حد الکترود جلوگیری می کند.
عایق سرامیکی با چگالی بالا: حداکثر مقاومت سرامیک دی اکسید سیلیکون با چگالی بالا برای حداکثر مقاومت و عایق در برابر برق دزدی و نشت جریان الکتریکی را ایجاد میکند.
مقاومت: الکترود مرکزی با مقاومت در برابر تداخل الکتریکی مناسب برای بسیاری از اتومبیل های مدرن مجهز به دستگاههای مختلف الترونیکی است.

کالا های مرتبط