شمع خودرو دینا پارت مدل RFN58LZ

معرفی محصول تعویض شمع خودرو یکی از مهمترین موارد در تعمیر و نگه داری خودرو محسوب می گردد چرا که […]

موجودی این محصول به اتمام رسیده است!

پیشنهاد محصول

معرفی محصول
تعویض شمع خودرو یکی از مهمترین موارد در تعمیر و نگه داری خودرو محسوب می گردد چرا که این قطعه کوچک تاثیر بسزایی در عملکرد فنی خودرو و کاهش مصرف سوخت دارد. برای اینکه موتور دارای راندمان مناسب باشد لازم است که شمع ها سرویس شوند یا در صورت لزوم تعویض گردند. فیلر شمع وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توان دریافت که شمع در وضعیت مناسب قرار دارد یا خیر. بهتر است هر20 هزار کیلومتر شمع خودرو چک شود.
شمع خراب می‌تواند دارای وضعیت‌های ذیل باشد:
-اتمام عمر شمع و خراب شدن آن
-اکسیداسیون سر شمع و زیاد شدن فاصله هوایی
-ذوب شدن الکترودها در دمای بالا
-ایجاد رسوب در اثر نشت روغن
شمع تک پلاتین پراید دینا پارت با کیفیت مطلوب و بسته بندی مناسب در بازار عرضه می‌گردد.شرکت بازرگانی دینا پارت که خود شامل چندین برند بوده، دارای تاییدیه‌های PSA فرانسه و گواهی نامه ISO 9001:2008 از شرکت IMQ ایتالیا می‌باشد. این گروه با تمام توان خود و بر اساس اهداف اولیه و سیاست اجرائی گروه در جهت ارائه قطعات یدکی با کیفیت در بازار خدمات پس از فروش و جلب رضایت مصرف کننده نهائی ارائه خدمات می‌نماید. این محصول تحت نام شمع تک پلاتین پراید و مدل RFN58LZ در بازار عرضه می‌گردد.
در صورت خرابی قطعه بهتر است هرچه سریعتر نسبت به تعویض آن اقدام کرد که می‌توان با استفاده از آچار شمع این کار را انجام داد و یا به تعمیرگاه مراجعه کرد.

موجودی این محصول به اتمام رسیده است!

پیشنهاد محصول

کالا های مرتبط