شمع خودرو دنسو مدل FK20HR11 بسته 4 عددی

معرفی محصول این محصول از سری شمع موتور سوزنی ایریدیم خانواده دنسو میباشدکه شرکت دنسو این محصول را با ویژگی […]

650,000 تومان

معرفی محصول
این محصول از سری شمع موتور سوزنی ایریدیم خانواده دنسو میباشدکه شرکت دنسو این محصول را با ویژگی خاص الکترودی برای بالاترین و دقیق ترین کیفیت جرقه شمع خودرو طراحی نموده است.
کیفیت ساخت بالا و استفاده از آلیاژ کمیاب ایریدیوم در این شمع، افزایش طول عمر مفید را به ارمغان می آورد. دنسو در این محصول از تکنولوژی ULTRA FINE IRIDIUM استفاده کرده به این ترتیب که بالاترین فشردگی ایریدیوم، که بدین ترتیب این شمع قابلیت پشتیبانی از بالاترین دستور سرعت جرقه زنی بصورت 360 درجه را دارا میباشد. دلیل این چگالی بالا از ایریدیوم، نقطه زنی جرقه در محصول میباشد. این شمع به سفارش گروه تویوتا-لکسوس طراحی گردیده است. همانطور که میدانید خودروهای تویوتا به استهلاک پایین معروفند و این کالا نیز مختص کارایی بالا و طول عمر طولانی ساخته شده است.
این شمع در دمای بالا، عمل جرقه‌زنی را به سریع ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن انجام دهد و از ایجاد رسوب کربنی در شاسی شمع جلوگیری کند.این شمع پایه‌ای بلند دارد و برای خودروهایی مانند پژو 206 تیپ3، 207، H30 Cross، کپچر، ریو، بی ام دبلیو موتور N52، اسپرتیج 2011-2014، پیکانتو، کمری 2015، کیزاشی و غیره مناسب است. از هداف جانبی از طراحی این محصول افزایش قدرت موتور و کاهش مصرف سوخت خودرو میباشد. استفاده از واشر آبکاری شده با نیکل مانع از ورود و نشت به بلوک سیلندر شده و حداکثر کاهش صدای موتور را به ارمغان آورده است. ویژگی دیگر این محصول دنسو، استفاده از چینی آلومینیوم سیلیکات با پنج شیار برای بالاترین سطح مدیریت حرارت و جلوگیری از رسیدن به دمای شکست و به به اصطلاح فنی قطع شدن شمع است. این شمع با دقت و قدرت جرقه‌زنی بالا، موجب منظم کار کردن موتور و در نتیجه بهبود احتراق و مصرف بهینه سوخت در خودرو میشود. با استفاده از شمع های سوزنی FK20HR11 تغییرات محسوسی در کارکرد و بازدهی موتور خودرو احساس خواهید کرد که از جمله آنها میتوان به افزایش شتاب، رفع کپ، کم صدا شدن موتور، یکنواختی و نرمتر کار کردن موتور، افزایش کشش در سربالایی و غیره اشاره کرد.

کالا های مرتبط