وایر شمع خودرو دینا پارت کد H212065 مناسب برای پراید بسته 5 عددی

معرفی محصول وایر شمع یکی از قطعات حیاتی در سیستم احتراق و جرقه زنی می‌باشد که وظیفه انتقال برق از […]

78,000 تومان

معرفی محصول
وایر شمع یکی از قطعات حیاتی در سیستم احتراق و جرقه زنی می‌باشد که وظیفه انتقال برق از کویل یا دلکو به سر شمع را بر عهده دارد.
خرابی یا عدم عملکرد وایر می‌تواند باعث بد کار کردن موتور و همچنین افزایش مصرف سوخت خودرو شود. همچنین ممکن است نشتی احتمالی بنزین در سیستم سوخت‌رسانی خودرو و به صورت همزمان نشتی برق از وایرها باعث آتش سوزی و خطرات جانی و مالی بسیار جدی شود.
کاهش قدرت موتور، بالا رفتن دمای موتور به خاطر افزایش فشار به آن، ریپ زدن موتور و لرزش‌های بیشتر از حد عادی در موتور نیز می‌تواند از علائم خرابی وایرها باشد. به علاوه عدم عملکرد صحیح وایرها می‌تواند باعث افزایش آلایندگی خودرو و همینطور ذوب شدن سر شمع‌ها نیز شود.
وایر شمع کاربراتوری دینا پارت مناسب برای پراید با کیفیت مطلوب و بسته بندی مناسب در بازار عرضه می‌گردد. شرکت بازرگانی دینا پارت که خود شامل چندین برند بوده، دارای تاییدیه‌های PSA فرانسه و گواهی نامه ISO 9001:2008 از شرکت IMQ ایتالیا می‌باشد. این گروه با تمام توان خود و بر اساس اهداف اولیه و سیاست اجرائی گروه در جهت ارائه قطعات یدکی با کیفیت در بازار و جلب رضایت مصرف کننده نهائی ارائه خدمات می‌نماید.
در صورت خرابی قطعه بهتر است هرچه سریعتر نسبت به تعویض آن اقدام کرد که بهتر است این کار توسط تعمیرکار صورت پذیرد. در صورتی که روکش وایرها آسیب دیده باشد هنگام تماس دست با آنها احتمال برق گرفتگی نیز وجود دارد. معمولاً خوردگی یا مستهلک شدن روکش وایرها با بررسی ظاهر آنها قابل شناسایی هستند.

کالا های مرتبط