شمع خودرو دنسو مدل LL SK20R11 بسته 4 عددی

معرفی محصول این محصول از سری شمع موتور سوزنی ایریدیم عمر طولانی IRIDIUM LONG LIFE خانواده دنسو میباشدکه شرکت دنسو […]

1,260,000 تومان

معرفی محصول
این محصول از سری شمع موتور سوزنی ایریدیم عمر طولانی IRIDIUM LONG LIFE خانواده دنسو میباشدکه شرکت دنسو این محصول را با ویژگی خاص الکترودی برای بالاترین طول عمر شمع خودرو طراحی نموده است.
کیفیت ساخت بالا و استفاده از آلیاژ کمیاب ایریدیوم در این شمع، افزایش طول عمر مفید را به ارمغان می آورد. دنسو در این محصول از تکنولوژی IRIDIUM LONG LIFE استفاده کرده به این ترتیب که بالاترین ضخامت ایریدیوم مصرفی در بین شمعهای بازار یعنی 0.7 میلیمتر استفاده شده است که بدین ترتیب این شمع قابلیت پشتیبانی از بالاترین دستور سرعت جرقه زنی بصورت 360 درجه را دارا میباشد. دلیل این ضخامت بالا از ایریدیوم افزایش طول عمر محصول میباشد.
این شمع برای افرادی که تفکر اقتصادی در مورد طول عمر قطعات خودرو دارند مناسب میباشد چونکه با این شمع گذر شما به این زودیها به مکانیکی برای تعویض شمع نخواهد افتاد.
این شمع در دمای بالا، عمل جرقه‌زنی را به سریع ترین و با کیفیت ترین حالت ممکن انجام دهد و از ایجاد رسوب کربنی در شاسی شمع جلوگیری کند. آلیاژ ایریدیوم خواصی مانند پلاتین دارد و فلزی کم‌یاب محسوب می‌شود. این شمع پایه‌ای کوتاه دارد و برای خودروهایی مانند پژو پارس، 405، L90، ساندرو، داستر، فلوئنس، سفران، لنسر، ASX، ماکسیما، جک، لیفان، هایما، MVM، زانتیا، تیبا، انواع سمند، بی ام دبلیو موتور N46، مرسدس بنز کلاس E و S، تویوتا کرولا مدل 2005، پروتون و پژو 206 تیپ 2 و غیره مناسب است. هدف از طراحی این محصول افزایش عمر و کاهش مصرف سوخت خودرو میباشد. استفاده از واشر حجیم و آبکاری شده با نیکل مانع از ورود و نشت به بلوک سیلندر شده و حداکثر کاهش صدای موتور را به ارمغان آورده است. ویژگی دیگر این محصول دنسو، استفاده از چینی آلومینیوم سیلیکات با پنج شیار برای بالاترین سطح مدیریت حرارت و جلوگیری از رسیدن به دمای شکست و به به اصطلاح فنی قطع شدن شمع است. این شمع با دقت و قدرت جرقه‌زنی بالا، موجب منظم کار کردن موتور و در نتیجه بهبود احتراق و مصرف بهینه سوخت در خودرو میشود. با استفاده از شمع های سوزنی IRIDIUM LONG LIFE تغییرات محسوسی در کارکرد و بازدهی موتور خودرو احساس خواهید کرد که از جمله آنها میتوان به افزایش شتاب، رفع کپ، کم صدا شدن موتور، یکنواختی و نرمتر کار کردن موتور، افزایش کشش در سربالایی و غیره اشاره کرد.

کالا های مرتبط